موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-12-2015، 07:43 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:42 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:36 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9077 سه تا شارژ داده 2 تاش رو میزنم میگه صحیح نیست

نکنه سارژامون همش خراب باشه من کدارو نزدم کسی دیگم شارژاش خرابه؟

بله برای من اتفاق افتاده 20 تاش هم خراب بوده

من از سامانه های 9090 و 9077 تاحالا یدونه هم شارژ خراب نگرفتم
دوستان جام جهان نما هر چی میفرستم میگه عضو نیستی
با 3 تا خط فرستادم به هر 3 تا همینو گفت
تموم شد؟
(15-12-2015، 07:54 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جام جهان نما هر چی میفرستم میگه عضو نیستی
با 3 تا خط فرستادم به هر 3 تا همینو گفت
تموم شد؟
نه
پیام اومده شانست رو امتحان کن بببین جزو ۲۷۰۰۰نفری که برنده شارژ هزار تومنی میشن هستی یانه!
از ۸۴۸۲۲
تست کردم خبری از شارژ نبود
دوستان جام جهان نما الان کسی زده من یکی زدم مثه مسابقات اپسان نوشت با تشکر بعدم ارسال میشه، خطای عضو نشدن هم سره جاش بود با اینکه 1 ساعتم از عضویت گذشته!
(15-12-2015، 08:51 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جام جهان نما الان کسی زده من یکی زدم مثه مسابقات اپسان نوشت با تشکر بعدم ارسال میشه، خطای عضو نشدن هم سره جاش بود با اینکه 1 ساعتم از عضویت گذشته!

چند دقیقه پیش یدونه گرفتم، یکم سرویسش شلوغ شده برای منم اول زد بعداً ارسال میشه، مجدد که مرحله 2 رو فرستادم شناسه رو داد ...
هر بار هم که بین دو مرحله 5 دقیقه فاصله انداختم بدون مشکل داد و خطای عضویت نگرفت ...
شارژ داره میده جام جهان نما بزنید
737959 فعال نشده هنوز؟
مشترک گرامی
به دلیل کسب 2560 امتیاز در سرویسهای ما، اکنون امکان دریافت شارژ صد برابر به شما هدیه شده است. برای تایید هدیه خود و حضور در جشنواره شارژ صد برابر کافی است ۱ را به رایگان به ۲۰۲۱ ارسال کنید...
این مسابقه همراه اول چند هفته داره پیام میده.؟؟؟؟شارژ میده ایا؟؟؟؟
امشب نميشه ديگه روزاي آينده