موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من دیشب با تمام خطام لغو‌کردم ۲۰۵۰۲۵رو
الانم زنگ زدم‌پشتیبانیش گفتم لطفا ملت رو سرکار نذارین
گفت سرکاری نبوده سیستم مختل شده بوده و‌درحال بروزرسانی میباشد
گفت شما ک لغو کردین دیگه بهتون تعلق نمیگیره اما شارژ ۵ هزاری قطعا داده میشه
اخرشم باز گفتم مسول اختلال سیستم شما من و بقیه مشترکا نیستیم و این شارژ اصلا ارزش هم نداره فقط خواستم بدونین مردم مسخره و کم عقل نیستن
این کارتون نوعی دزدی حساب میشه دیگه بقیش با خودتون
ظاهرا من زمان اختلال عضو شده بودم ک امتیاز رو صفر نشون میداد ولی اینهمه پیام فرستاد دو روز ک مجبور شدم دیشب لغو کردم Angry.gif
205025 نمیخواد 10 تومنمو بده همون 4 تومن که ازم کرده رو پس بده راضیم   Angry.gif
سلام
دوستان کسانی که تخم مرغ شانسیه 780 رو نگرفتن با رفتن به اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانسشون رو تست کنن من 1000 کارت شارژ خریدم 5000 شارژ رایگان بردم!
اول کد رو بگیرین از سایتش بعد
*780*code#
اگه پیشنهادش خوب بود بخرین.
دوستان سامانه 205025  براي من جواب نميده؟
این 780 قبلا شانس سانتافه میداد حالا زدم تبریک گفته برا شانس بنز Biggrin.gif
(04-12-2015، 12:35 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا محمد برا خطوط جدید 0990 ک بکل جواب نمیده برای بقیه خطوط هم ک از دیروز تخفیف خرید شارژ 10 تومنی بقیمت 5500 و شارژ 5 با 5 هزار امتیاز برداشته بود..
(04-12-2015، 11:12 AM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب با تمام خطام لغو‌کردم ۲۰۵۰۲۵رو
الانم زنگ زدم‌پشتیبانیش گفتم لطفا ملت رو سرکار نذارین
گفت سرکاری نبوده سیستم مختل شده بوده و‌درحال بروزرسانی میباشد
گفت شما ک لغو کردین دیگه بهتون تعلق نمیگیره اما شارژ ۵ هزاری قطعا داده میشه
اخرشم باز گفتم مسول اختلال سیستم شما من و بقیه مشترکا نیستیم و این شارژ اصلا ارزش هم نداره فقط خواستم بدونین مردم مسخره و کم عقل نیستن
این کارتون نوعی دزدی حساب میشه دیگه بقیش با خودتون

اخرش گفتن کی شارژو ارسال میکنن دوست عزیز؟
(04-12-2015، 12:59 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2015، 12:35 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا محمد برا خطوط جدید 0990 ک بکل جواب نمیده برای بقیه خطوط هم ک از دیروز تخفیف خرید شارژ 10 تومنی بقیمت 5500 و شارژ 5 با 5 هزار امتیاز برداشته بود..

من 2 روز پيش زده بودم منتظر شارژ خودم هستم
منم زنگ زدم پشتیبانیش 
گفت عبارت آ ۵۰۰۰ رو فقط یکبار بفرستین ب ۲۰۵۹۰۹
من الان فرستادم ولی جواب نیومد