موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ میده 9071 یا نه یا لغو کنیم
(17-12-2015، 05:52 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ میده 9071 یا نه یا لغو کنیم

نمیده لغو کنید
با توجه به این که بعضی از دوستان میگن با لغو کردن203060 امتیاز صفر نمیشه و حتی بعد لغو کردن,اگه دوباره عضو شی,شارژت رو میده;
الان میتونم مثل قدیم سامانه رو لغو کنم,فردا که شارژ تراکتور رو داد عضو شم و شارژشو بگیرم؟؟؟؟  Tongue
من دومسابقه قبلی شرکت کردم بعدشم لغو کردم ولی امتیازم صفر نشده دوهزار امتیاز هنوز هست
(17-12-2015، 06:21 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
از 205025 حالا چه جوری شارژ ها رو بگیرم؟
1000 بفرستم

بله
دوستان این 20 گیگ  900 تومن مهلتش چقدره الان یک ساعت و نیم دارم استفاده میکنم  قطع نمیشه
(17-12-2015، 06:36 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این 20 گیگ  900 تومن مهلتش چقدره الان یک ساعت و نیم دارم استفاده میکنم  قطع نمیشه

میگن سیستمش باگ داره و بجای 1 ساعت 24 ساعت فعاله
1روزس 1ساعته
مطمئني؟
شايد افتاده باشه روبسته قبلي اينترنتت ؟
سلام خسته نباشید همگی
این اینترنت یک روز چطوری باید گرفت؟
و تا الان چه شارژی امده ؟
(17-12-2015، 06:43 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1روزس 1ساعته
مطمئني؟
شايد افتاده باشه روبسته قبلي اينترنتت ؟

آره مطمئنم  رو سیم جدید فعال کردم  الان حدود 17 گیگ دیگه دارم