موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
زنگ نزنید زدم گفت شما عضو شین امتیاز ک کسب کردین شارژ تعلق میگیره
ولی الان عدد ۱ رو فرستادم اهنگ پیشواز فرستاد
(04-12-2015، 02:11 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من 5 هزار تومن رو از سامانه گرفتم
الآن لغوش کنم  دوباره مراحل رو از اول طی کنم بهم شارژ میده چند روز دیگه؟؟

من که پریروز دوباره شرکت کردم امتیاز رو صفر کرده بود و وقتی دوباره اسمت رو میفرستادی هیچ امتیازی نمیداد و با این که دو روز از عضویت تو اتیکت و رنگ رخسار گذشته باز هیچ امتیازی نداده

احتمالا منظورشون این بوده واسه گرفتن امتیاز چندین بار از سرویس قلک شارژ با تخفیف خریداری بشه که بازم شارژ تعلق بگیره
دوستان ببخشید یه سوال دیگه 
من شارژ خط هام صفره اگه سرویس ها رو لغو نکنم بازم هر روز بهم 1000 امتیاز میده؟؟ الآن 1000 امتیاز دارم
(04-12-2015، 02:33 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ خط هام صفره اگه سرویس ها رو لغو نکنم بازم هر روز بهم 1000 امتیاز میده؟؟ الآن 1000 امتیاز دارم

چرا لغو نکنید؟
دوباره عضو شدین امتیاز داد؟
جشنواره گل طلایی همراه اول چجوری لغو کنم؟
(04-12-2015، 02:38 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2015، 02:33 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا لغو نکنید؟

ن دوباره عضو نشدم
این سامانه ها هر روز 1000 امتیاز میدن اگه عضو باشیم؟؟؟
شارژ سیمکارتم صفره چبزی کم نمیشه 
تا پس فردا دوباره امتیازم 5000 میشه اگه هیچکدوم رو لغو نکنم و عضوشون باشم؟؟
(04-12-2015، 02:51 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2015، 02:38 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا لغو نکنید؟

ن دوباره عضو نشدم
این سامانه ها هر روز 1000 امتیاز میدن اگه عضو باشیم؟؟؟
شارژ سیمکارتم صفره چبزی کم نمیشه 
تا پس فردا دوباره امتیازم 5000 میشه اگه هیچکدوم رو لغو نکنم و عضوشون باشم؟؟

اگه شارژ نداشته باشین امتیاز نمیدن ک
(04-12-2015، 02:42 PM)alijavan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جشنواره گل طلایی همراه اول چجوری لغو کنم؟

جشنواره گل طلایی مربوط به سامانه 9090 هستش

اگه off رو به 9090 بفرستید میگه کدوم مسابقه رو خطتون فعاله
سلام
من با یک خط با شارژ صفر شرکت کردم در 205025 درسته که امتیاز اتیکت و رنگ رو نمیده با " آ اعتبار" اما شارژ رو داد!
سلام. کسی با خط 0990 از همراه تونسته شارژ 5 بگیره؟ یا جواب نمیده واسش