موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برد اس. اهواز 13/3 درصد مساوی 6درصد و برد تراکتور 79/8درصد
با سیمکارت ایرانسل به 737462 اس دادم اما بهم کد نداد . احتمال داره به خاطر نبودن شارژ بوده باشه ؟
(16-12-2015، 06:29 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2015، 06:27 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برد اس. اهواز 13/3 درصد مساوی 6درصد و برد تراکتور 79/8درصد

دوسم  بخام فردا شرکت کنم امکان داره تا فردا غیرفعال شه!?!

والا از همراه اول هم هیچ چیز بعید نیست ولی فکر نکنم غیرفعال بشه
(16-12-2015، 06:30 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سیمکارت ایرانسل به 737462 اس دادم اما بهم کد نداد . احتمال داره به خاطر نبودن شارژ بوده باشه ؟

فکر کنم غیرفعال شده کلا وگرنه بدون شارژ هم کدمیداد
10روزه غيرفعال شده
دوستان همین 1 ساعت پیش کد هرمی ایرانسل رو گذاشته بودم منم فکر کردم فعاله کد فرستادم . حالا لغوی چیزی لازمه تا بعدا شارژ کم نکنه ؟
(16-12-2015، 06:38 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همین 1 ساعت پیش کد هرمی ایرانسل رو گذاشته بودم منم فکر کردم فعاله کد فرستادم . حالا لغوی چیزی لازمه تا بعدا شارژ کم نکنه ؟

L
(16-12-2015، 06:38 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغو کنید L  به 737462
اين شماره ايرانسل
737584گفته 23ساعت فرصت
داريدمكالمه نامحدودخودتون روتاييدكنيد
تست نشده؟؟
BEHDAD LOVEHOLY
نمیده