موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-12-2015، 08:29 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارسا و بایرن امشب بازی دارن؟

بله
لورکوزن بارسا
دینامو زاگرب بایرن
صبح داد بخاطر همین غروب فعال نشد من سر صبح 16تا گرفته بودم.لغو کنید الکی وقتتون تلف نکنید
(09-12-2015، 08:42 PM)avatar_m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح داد بخاطر همین غروب فعال نشد من سر صبح 16تا گرفته بودم.لغو کنید الکی وقتتون تلف نکنید

خیلی چرته اگ نمیده چرا تبریک میگه ملت رو گذاشتن سرکار Sad.gif
برای لغو همراه اول: ارسال
PI OFF
JD OFF
B OFF
به 9090
دوستان من الان در سامانه khatf شركت كردم و تيم بارسلونا رو انتخاب كردم الان لغو كنم؟
اگه لغو كنم و امشب تيم بارسلونا برنده بشه فردا شارژ رو ميده؟
(09-12-2015، 08:50 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من الان در سامانه khatf شركت كردم و تيم بارسلونا رو انتخاب كردم الان لغو كنم؟

لغو کنید و فردا که اعلام شد دوباره عضو بشید وkh 555بفرستید وشارژتون را بگیرید
من ۹۰۹۰ رو لغو کردم شمام لغو کنین چون ی اس از ۹۰۴۶ اومد الان برام تبلیغات
(09-12-2015، 08:52 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 08:50 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از ozv khatf چی بفرستیم؟ منم میخوام بارسا بزنم
(09-12-2015، 09:05 PM)naghme نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 08:52 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 08:50 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از ozv khatf چی بفرستیم؟ منم میخوام بارسا بزنم

kh 102
همراه اول پیش بینی نداره؟؟؟