موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-12-2015، 06:55 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737111گفته 1هزارنفراول تست نشده

حرفی از شارژ نمیزنه
737118
تست شد نداد کد شما باید اخرش 0 باشه یعنی هر ده نفر یک نفر!
منبع اصلی این شارژها کجاست بغیر تست این حرفا
(07-12-2015، 07:10 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737118
تست شد نداد کد شما باید اخرش 0 باشه یعنی هر ده نفر یک نفر!

هر 5 نفر کدتون را بزنه یک شارژ هزاری میده
(07-12-2015، 07:13 PM)m.a.bana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منبع اصلی این شارژها کجاست بغیر تست این حرفا

منبع خاصی نداره،
سایت ایرانسل قسمت مسابقات جاری مسابقات ذکر شده ک با زحمت تستر ها متوجه میشیم ،گاهی هم پیامک انبوه خوده اپراتور میفرسته ک بازم تسترها زحمتشو میکشن فعال شده باشه و اعلام میکنن،
سامانش خسته نباشه اون 5نفر_5تا120ميبره ازشون 600يعني كه به اون 900شارژبده اونم اگه بده اگه نده
از 737863 برام پیام اومده
مثه مضرب 5 احتمالش کمه. برا کسی شده اخر کدش صفر بیاد شارژ بده من یکی فرستادم صفر نبود...
(07-12-2015، 07:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثه مضرب 5 احتمالش کمه. برا کسی شده اخر کدش صفر بیاد شارژ بده من یکی فرستادم صفر نبود...

مثله مضرب 5 شارژش دو هزاریه یا هزاری؟
(07-12-2015، 07:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من اخرش صفر بود هیچی نداد گفت 5تا دوستت کد بزنن هزار میگیری