موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
tgaz هم ظاهرا هنگ کرده گذاشتم 10 دقیقه ب 11 زدم مینوشت سیستم قادر ب محاسبه مبلغ نیس یا مشغول هست ظاهرا مثه rdah دچار اختلال شده بود. حالا نمیدونم درست شده یا ن Undecided.gif
(21-12-2015، 10:54 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه mruz به من شارژ استفاده شده داد چطور میتونم دوباره بگیرم ازش Undecided.gif  Undecided.gif

ضمن عرض سلام و تبریک شب یلدا خدمت دوستان گرامی
سامانه mruz مگه شارژ میده؟ ممنون از پاسخگوییتون.
(22-12-2015، 12:38 AM)sa1ar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2015، 10:54 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه mruz به من شارژ استفاده شده داد چطور میتونم دوباره بگیرم ازش Undecided.gif  Undecided.gif

ضمن عرض سلام و تبریک شب یلدا خدمت دوستان گرامی
سامانه mruz مگه شارژ میده؟ ممنون از پاسخگوییتون.

سلام،همچنین،
خیر محدود بود تمام شد،
rdah شارژ میده الان؟؟؟؟ Dodgy.gif
نتیجه نهایی

آرسنال  2 - 1 منچسترسیتی

گزینه صحیح 1

دوستانی که اشتباه پیش بینی کردن لغو کنن 
توپ خاموش به  203060
(22-12-2015، 02:24 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه نهایی

آرسنال  2 - 1 منچسترسیتی

گزینه صحیح 1

دوستانی که اشتباه پیش بینی کردن لغو کنن 
توپ خاموش به  203060
من الان فرستادم شارژو داد
هنوز فعال نشده شارژش،
(22-12-2015، 10:15 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز فعال نشده شارژش،

بمن داد ک
(22-12-2015، 10:16 AM)Nachom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2015، 10:15 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز فعال نشده شارژش،

بمن داد ک

شاید واسه پیشبینیای قبل بوده ک قبلا شارژشو نگرفتید،
سلام دوستان از شارژ محدود 8282 دیروز کسی کد استفاده شده گرفت؟ من دوتا گرفتم الان وارد کردم گفت استفاده شدست Undecided.gif