موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من پنج تا شارژ از هرمی همراه اول بردم پشت سر هم اومدن نتونسم همشونو بگیرم
چکار کنم پسشون بگیرم? تنها راهش پشتیبانیه یعنی?
(04-12-2015، 09:42 AM)آقاای سحاقی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح همگی بخیر این هرمی ایرانسل میگن ازنو شروع شد من کدمو با 3خط زدم اصلا تبریکی بم نگفت ک کدمو زدن رفتم کد ان خطم با خط دگ زدم باز همین طوره 
گفتم شاید سامانه هنگ باشه روز بعدی همین کاری کردم اما هیچ تبریکی نگفت واگ
1000بفرستم ی کد استفاره شده میده غضیه چیه؟؟؟
پست موقت

دوباره فعال شده
اما آپدیت نشده؛ادامه همون سری قبلی هست
(04-12-2015، 09:08 AM)yas.sepid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست کاغذی غیر فعال شد؟

فعاله
سلام.من اون ۲۰۵۰۲۵ رو،،دیشب فرستادم هنوزم۳۰۰۰امتیاز دارم...اون چندتا سرویسی که هزار امتیاز باید میداد،هنوز نداده...الانم «آ اعتبار»رو میفرستم همون۳۰۰۰امتیاز میاد..چیکار کنم؟ سیمکارتم هم از اولش شارژ نداشته ها...لطفا ببینین قضیه آیه راهنماییم کنین
(04-12-2015، 10:25 AM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من اون ۲۰۵۰۲۵ رو،،دیشب فرستادم هنوزم۳۰۰۰امتیاز دارم...اون چندتا سرویسی که هزار امتیاز باید میداد،هنوز نداده...الانم «آ اعتبار»رو میفرستم همون۳۰۰۰امتیاز میاد..چیکار کنم؟ سیمکارتم هم از اولش شارژ نداشته ها...لطفا ببینین قضیه آیه راهنماییم کنین

اون 2000 امتیاز رو به ما بعد دو روز داد تا فردا باید صبرکنی

واسه تستش هرچند ساعت یه بار آ 5000 بفرست به 205025 اگه امتیاز داده شده باشه بهت کد شارژ میده
(04-12-2015، 09:55 AM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من پنج تا شارژ از هرمی همراه اول بردم پشت سر هم اومدن نتونسم همشونو بگیرم
چکار کنم پسشون بگیرم? تنها راهش پشتیبانیه یعنی?

آره به پشتیبانی زنگ بزن شارژهایی که برنده شدی رو واست میخونه
سلام دو3تان

من 50 مگ رایگانی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sleepy.gif
با سه تا خط کدمو زدم اینو گفت.

دوست خوبم شما شارژی برنده نشدی
اما اگراولین دوستت که   کد:
 1513609451
روبفرسته به 737462 تو یک شارژ میگیری
و بعد هر 2 نفری که بفرستن باز هم یک شارژ 1000تومانی رایگان میگیری
هم خودت هم دوستات شارژ بارون میشید :)
یک پیشنهاد ویژه هم داریم 
اگر 700 نفر با کد تو وارد بازی بشن 1 میلیون تومان و اگر 20هزارنفر با کد تووارد بازی بشوند 5 میلیون تومان بدون قرعه کشی 
برنده میشی
*این پیشنهاد برای هر شخص فقط یکبار اتفاق میفتد*
(04-12-2015، 10:50 AM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دو3تان

من 50 مگ رایگانی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sleepy.gif

در حال حاضر نه
(04-12-2015، 10:56 AM)yas.sepid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سه تا خط کدمو زدم اینو گفت.

دوست خوبم شما شارژی برنده نشدی
اما اگراولین دوستت که   کد:
 1513609451
روبفرسته به 737462 تو یک شارژ میگیری
و بعد هر 2 نفری که بفرستن باز هم یک شارژ 1000تومانی رایگان میگیری
هم خودت هم دوستات شارژ بارون میشید :)
یک پیشنهاد ویژه هم داریم 
اگر 700 نفر با کد تو وارد بازی بشن 1 میلیون تومان و اگر 20هزارنفر با کد تووارد بازی بشوند 5 میلیون تومان بدون قرعه کشی 
برنده میشی
*این پیشنهاد برای هر شخص فقط یکبار اتفاق میفتد*

من یه ساعت پیش ازش شارژ گرفتم مشکلی نداشت
شاید با خط هایی کد رو زدی که هفته قبل عضو سامانه شدن