موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها این هرمی جدید همراه چرا جواب نمیده؟
(01-12-2015، 10:58 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این هرمی جدید همراه چرا جواب نمیده؟

برای من که جواب میده با 4 تا خط 3 تا گرفتم
از نمکدون خبری نشد؟
هرمی جدید من زدم برا خطی ک کدشو زدم جواب داد ولی خط دیگه جواب نمیاد ک کد معرف بده و چون خط 0990 جدید هست احتمالا این مسابقه هم براش جواب نمیاد...
(01-12-2015، 11:09 PM)majid348 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از نمکدون خبری نشد؟

من چند دقیقه پیش لغوش کردم ن 1000 رو میفرستیم جوابی نمیاد وقتی نمکدون خاموش رو میفرستیم خیلی زود لغو میشه این یعنی چی؟؟؟به نظرم یعنی شارژی در کار نیست
سلام
عذر میخام من نبودم شارژ فعال چی هست؟
(01-12-2015، 11:11 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی جدید من زدم برا خطی ک کدشو زدم جواب داد ولی خط دیگه جواب نمیاد ک کد معرف بده و چون خط 0990 جدید هست احتمالا این مسابقه هم براش جواب نمیاد...

اره منم990 دارم پیام نیومد
(01-12-2015، 11:45 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
عذر میخام من نبودم شارژ فعال چی هست؟

هرمی همراه اول 205075
هرمی ایرانسل 737462 دوباره فعال شده ولی فقط به جدیدا میده
اگه دفعه قبل با سیم کارتی کد زدی الان دیگه نمیتونی با اون کد بزنی
(01-12-2015، 11:53 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-12-2015، 11:11 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم990 دارم پیام نیومد

منم 0990 دارم پيام نيومد ولي با شماره هاي 0915 راحت جوابش ميومد
دوسان عذرمیخام اینجا مطرح میکنم.همراه اولم مشکل پیدا کرده هیچ طرحی رو نمیشه روش فعال کرد.نه نوترینو،نه سرویس های دیگه.خطا میده

مشترک گرامي خط شما به علت دارا بودن شرايط خاص امکان استفاده از اين سرويس را ندارد. جهت کسب اطلاعات بيشتر با 9990 تماس بگيريد.
تماس میگیرم تا وصل میشم اپراتور قط میشه
ممنون میشم راهنمایی کنین Heart.gif