موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من ahang off - rang off - etiq off فرستادم هر سه لغو شد پس معلومه عضویت قبول کرده بوده ولی عجیبه ah credit میفرستادم امتیاز صفر نشون میداد مورد مشابه نبود؟...
دوستان یه سوال در مورد 8282
چرا دیگه شارژ نمیده 8282
چون تعهدي نسبت به دادن شارژ رايگان همه روزه به مشتركان نداره
اقا این سامانه ۲۰۵۰۲۵  واسه شمام جواب نمیده ک شارژو بده؟از ۲۴ ساعت گذشته حسابیم پیام تبلیغاتی داده
205025 فعلا داره به ریشمون میخنده.تا پس فردا هم پیام بده کم کنه هیچکس براش مهم نیس!! دوستان آخرین پیامی که از هرمی ایرانسل براتون اومده ساعت چند بوده؟
من که هرکاری کردم 205025 از مرحله اسم جلوتر نرفت 1 میفرستم عضو میشه و تبریک نمیگه و همین بی خیالش شدم آهنگ خاموش فرستادم در جا لغو شد. حالا همین کافیه یا باقی سرویس لغو کنم بعدا اس نیاد ازشون(رنگ و قلکو...) شارژ کم کنه؟
(03-12-2015، 10:17 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
205025 فعلا داره به ریشمون میخنده.تا پس فردا هم پیام بده کم کنه هیچکس براش مهم نیس!! دوستان آخرین پیامی که از هرمی ایرانسل براتون اومده ساعت چند بوده؟

نیم ساعت پیش اومده
دقیقا بعد ده دقیقه جواب میده
(03-12-2015، 10:22 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هرکاری کردم 205025 از مرحله اسم جلوتر نرفت 1 میفرستم عضو میشه و تبریک نمیگه و همین بی خیالش شدم آهنگ خاموش فرستادم در جا لغو شد. حالا همین کافیه یا باقی سرویس لغو کنم بعدا اس نیاد ازشون(رنگ و قلکو...) شارژ کم کنه
حالا ک لغو کردین دوباره عضو شین احتمالا جواب بده ب شما
(03-12-2015، 10:22 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هرکاری کردم 205025 از مرحله اسم جلوتر نرفت 1 میفرستم عضو میشه و تبریک نمیگه و همین بی خیالش شدم آهنگ خاموش فرستادم در جا لغو شد. حالا همین کافیه یا باقی سرویس لغو کنم بعدا اس نیاد ازشون(رنگ و قلکو...) شارژ کم کنه؟

اگه سرویس های دیگه هم عضو شدی باید لغو کنی
(03-12-2015، 10:27 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هرکاری کردم 205025 از مرحله اسم جلوتر نرفت 1 میفرستم عضو میشه و تبریک نمیگه و همین بی خیالش شدم آهنگ خاموش فرستادم در جا لغو شد. حالا همین کافیه یا باقی سرویس لغو کنم بعدا اس نیاد ازشون(رنگ و قلکو...) شارژ کم کنه
حالا ک لغو کردین دوباره عضو شین احتمالا جواب بده ب شما

عضو شدم دوباره باز تو همون اولین مرحله گیر میکنه و وقتی name میفرستم اصلا جوابی نمیاد تو بقیه سرویس عضو نشدم