موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینترنت رایگان چیزی هست؟قبلا نگرفتم
دوستان سامانه هاي9077و9090 همراه اول تا حالا فعال شدن؟
چون من نبودم نميدونم
(16-12-2015، 03:12 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه هاي9077و9090 همراه اول تا حالا فعال شدن؟
چون من نبودم نميدونم

هنوز نه
(16-12-2015، 03:13 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2015، 03:10 PM)alijavan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینترنت رایگان چیزی هست؟قبلا نگرفتم

الان چیزی فعال نیست

فقطozv psfidو سپسGP 555به8282به کسانیکه قبلا نگرفتند50مگابایت رایگان میده
سلام دوستان
یه نکته درباره ی شارژی که ۹۰۷۷ میده
مثل اینکه با ۹۰۹۰ فرق می کنه و بعد از دادش شارژ بلافاصله پیام تبلیغتی میده
دیروز ۱۰۰۰ تومن ازم خورد 
بعد از اینکه مرحله دوم فرستادین دو دقیقه بعد غیر فعالش کنید تا بعد از اومدن شارژ دیگه ازتون کم نکنه
(16-12-2015، 03:09 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ستاره۶۹۷۰ستاره۱مربع
خودم ۸۰۰ثانیه داد

10 دقیقه ارزششو نداره این طرح رو فعال کنید 
دوستان فعال  نکنید این طرح رو . کسانی که بهتون زنگ میزنن به جای شنیدن بوق تبلیغات میشنون
(16-12-2015، 03:23 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دیروز ۱۰۰۰ تومن ازم خورد 
بعد از اینکه مرحله دوم فرستادین دو دقیقه بعد غیر فعالش کنید تا بعد از اومدن شارژ دیگه ازتون کم نکنه

سلام
دوست عزیز هر پیامی که از 9077 میاد به جزء پیام عضویت 120 تومنه
دیروز 4 تا شارژ بود + یه پیام تبلیغاتی میشه جمعا 600 تومن
(16-12-2015، 03:23 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2015، 03:09 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ستاره۶۹۷۰ستاره۱مربع
خودم ۸۰۰ثانیه داد

دوستان فعال  نکنید این طرح رو . کسانی که بهتون زنگ میزنن به جای شنیدن بوق تبلیغات میشنون

اگه فعال کردین و پشیمونید بخاطر صدای تبلیغاتش,
*۶۹۷۰*۵# 
رو بزنید ک غیر فعال شه.
مرسی از اقا طاها و اقا مانی
(16-12-2015، 03:28 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2015، 03:23 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دیروز ۱۰۰۰ تومن ازم خورد 

سلام
دوست عزیز هر پیامی که از 9077 میاد به جزء پیام عضویت 120 تومنه
دیروز 4 تا شارژ بود + یه پیام تبلیغاتی میشه جمعا 600 تومن

چند تا برام اومد تا غیر فعالش کردم همه شارژم خورد اگه صفر نمیشد شارژم بازم پیام می داد
(16-12-2015، 03:23 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ستاره۶۹۷۰ستاره۱مربع
خودم ۸۰۰ثانیه داد

آیا بعد از این ده دقیقه که تموم بشه باز تبلیغات میخونه