موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فکر کنم ۹۰۹۰ دیگه تموم شد.
از وقتی ۹۰۷۷ اومده
دوستان همراه اول اس میاد شارژ کم میکنه از شماریه
20587لغوش چیه
(08-12-2015، 06:59 PM)آقاای سحاقی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همراه اول اس میاد شارژ کم میکنه از شماریه
20587لغوش چیه

خاموش یا off  رو بفرست 
اگر مثل آدم خاموش نشد زنگ بزن 9990 Dodgy.gif Biggrin.gif Wink.gif
سلام ازمسابقه ی 737609 خبری نشد ؟
84882تست شد نمیده
فعال نشده هنوز.الان تست کردم
عجیبه 737609 گفتن دیروز پیام انبوه داده بوده بعد امروز شارژ داشته! شاید مثه چند سری قبل (از مسابقات سرشماره ای اپسان )حدود ظهرم شارژ داده ک زود تموم شد :)
(08-12-2015، 07:16 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیبه 737609 گفتن دیروز پیام انبوه داده بوده بعد امروز شارژ داشته! شاید مثه چند سری قبل (از مسابقات سرشماره ای اپسان )حدود ظهرم شارژ داده ک زود تموم شد :)

ن من امروز همش داشتم تست میکردم فعال نشده بود،
(08-12-2015، 07:18 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-12-2015، 07:16 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من امروز همش داشتم تست میکردم فعال نشده بود،

شارژ داد حدود یربع امروز
لغو همراه اول اینس
javan off > 9077
sabz off > 9077
هردو شارژاشون تموم شدس