موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2015، 03:24 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه 737626 جواب اول 11 فرستادیم پیام نیومد مراحل دیگه پشت سرهم بفرستیم میده؟

اره احتمالا بده
چون به منم نیومد دوباره 11فرستادم جواب غلط بود و برا سوال بعدی احتمالا حساب کرده بود و لی باجواب غلطم بهم شارژ داد
(13-12-2015، 03:20 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برای فوتبال کدوم تیم رو بزنم؟درصد کدوما بیشتره؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  →→   اینجا گذاشتن
دوستان کلا هدف سامانه این هست 360تومن ش کم کنه بعد شارژ بده جواب درست یا غلط بزنی فرقی نداره.
تموم هم نشده.بزنید
دوستان 203060 واسم جواب نمیاد غیر فعال شده یا واس من اینجوریه فقط ؟؟ Sad.gif Sad.gif
سلام.چرا به سه سوال ج دادم ش نداد؟؟ Sad.gif
من به سوال سوم که جواب دادم هیچ پیامی نیومد چیکار کنم؟
(13-12-2015، 03:33 PM)abbas111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 203060 واسم جواب نمیاد غیر فعال شده یا واس من اینجوریه فقط ؟؟ Sad.gif Sad.gif

به من جواب نداد
من كه گفتم تموم شدآقايون ميگن نامحدوده تموم شدخلاص
737626‏ تموم شد همین الان
منم با دوتا خط فرستادم نداد. تموم شده نفرستید