موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. بچه ها. جریان این مسابقه چیه. من شناسه میزنم. میگه شماره کارت بانکی وارد کنید. میشه توضیح بدید
(21-12-2015، 08:35 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بچه ها. جریان این مسابقه چیه. من شناسه میزنم. میگه شماره کارت بانکی وارد کنید. میشه توضیح بدید

شناسه شارژ 1000 تومنی

شمارت کارت بزن رمز دوم الکی وارد کن

یا اینکه کلا شماره کارت رو هم  الکی  وارد کن در آخر میزنه قیمت 0 ریال  که برای تایید 1 رو ارسال میکنی بعد گوشیت مستقیم شارژ میشه
ممنون داداش
شارژ هزاری ایرانسل

1 به 84907

سپس بعد پنج دقیقه

ارسال TG 555 به 8282
لغو با ارسال L TGAZ به 8282

هزینه 120 تومان

بهتون یه شناسه میده که طبق پیام ارسالی عمل کنید و رمز دوم رو 123456 بزنین

این فعاله میده؟
(21-12-2015، 08:42 PM)sir12011 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری ایرانسل

1 به 84907

سپس بعد پنج دقیقه

ارسال TG 555 به 8282
لغو با ارسال L TGAZ به 8282

هزینه 120 تومان

بهتون یه شناسه میده که طبق پیام ارسالی عمل کنید و رمز دوم رو 123456 بزنین

این فعاله میده؟

میده ولی شانسیه   به بعضی خط ها شارژ میده به بعضی خط ها فال  میفرسته
دوستان این مسابقه mruz به من شارژ استفاده شده داد چطور میتونم دوباره بگیرم ازش Undecided.gif Undecided.gif
(21-12-2015، 10:54 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه mruz به من شارژ استفاده شده داد چطور میتونم دوباره بگیرم ازش Undecided.gif  Undecided.gif

متاسفانه کاری نمیشه کرد لغوش کن
mtab mshad kodk
اینا اس ام اس میدن شارژ کم میکنن. لغوشونم کردم بازم لغو میزنم میگه شما به اشتراک این بسته در نیامده اید. چیکار کنم؟
(21-12-2015، 11:51 PM)amirema نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab mshad kodk
اینا اس ام اس میدن شارژ کم میکنن. لغوشونم کردم بازم لغو میزنم میگه شما به اشتراک این بسته در نیامده اید. چیکار کنم؟

یه بار عضو شو بعد لغو کن
(21-12-2015، 11:51 PM)amirema نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab mshad kodk

یه بار عضو بشید و لغو کنید درست میشه