موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-12-2015، 01:58 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فرستادم اینو بهم دادم بعدش دیگه فرستادم شناسه هم داد
:-) تبریک! شما جز دو هزار نفر اولی بودید که برنده کارت شارژ 1000تومانی مسابقه خوراکی با رمز 6819406348024127 شده اید

جدیده؟
ن همون جام جهان نما ب غیر از شناسه ی کد شارژم ب من داد فک کنم قاطی کرده 8282
امیدوارم پستم حذف نشه: عزیزان توجه کنید الان با پشتیبانی مسابقات اپسان 02189515253 تماس گرفتم و گفتم مسابقات چند ماه هست که خطاهای مختلف مانند محصول در دسترس نیست، با تشکر بزودی ارسال میشه و ... رو میده و حتی یک مدت شارژ تکراری و استفاده شده زیاد میده و جالب اینجاست براشون عجیب بود گفت تاکنون چنین مسئله ای کسی عنوان نکرده و کارشناسا صدا رو شنود میکنن و انشاله رفع میشه. پس سایرین هم بهتره تماس بگیرین تا مشکلات سیستم رو رفع کنند...
(16-12-2015، 02:37 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ جدید اومده؟؟؟

یه محدود ایرانسل صبح بود تمام شد،
فعلا هم ozv jamj ب کسانی ک دیروز نگرفتن میده،
1 به 84909 ایرانسل
اقا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(16-12-2015، 02:46 PM)javad205 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به 84909 ایرانسل
اقا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دیروز نگرفتی میده
به دو سیمکارتم مرحله ی دکم رو که فرستادم این اس رو داد
شما عضو سرویس مسابقه جام جهان نما نشدید.
برای عضویت یک پیامک خالی به 84909 بفرستید
(16-12-2015، 02:49 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب با شمارش عضو بشو دوباره و مرحله دومشو نیم ساعت بعد بزن
(16-12-2015، 03:02 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-12-2015، 02:49 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب با شمارش عضو بشو دوباره و مرحله دومشو نیم ساعت بعد بزن
نه  مث اینکه دوباره هنگ کرده
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ستاره۶۹۷۰ستاره۱مربع
خودم ۸۰۰ثانیه داد