موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برا من ک ت 3 فرستادم و لغو نکرده بودم فقط نتیجه نظرسنجی رو نشون میداد و معلوم نمیشد حتی کدوم گزینه انتخاب کردم. Undecided.gif
(17-12-2015، 04:27 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه تغییرش داد؟؟؟؟؟

آره میشه هنوز فعاله
همراه اول اگ فعال نمیشه لغوش کنیم
 چون تا الان فعال نشدش
سلام من پیش بینی رو لغو نکردم الان ۳ بفرستم یا ت ۳ تا ثبت بشه؟
(17-12-2015، 04:32 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من پیش بینی رو لغو نکردم الان ۳ بفرستم یا ت ۳ تا ثبت بشه؟

ت 3
دوستان همراه اول پیام تبلیغاتی رو شروع کرد ب فرستادن اگ نده مثل دیروز همه شارژا ب فنا میره
ی
(17-12-2015، 04:35 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همراه اول پیام تبلیغاتی رو شروع کرد ب فرستادن اگ نده مثل دیروز همه شارژا ب فنا میره

قصدشون هم همینه اصلا!
(17-12-2015، 04:39 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال:
8 و 11 پیام میدن؟ و كم ميكنن؟

بله دوست خوب تا جایی ک میدونم برا هر تبلیغ هم بفرستن همون 120 تومن کم میکنن اگه خط بیشتر از 120 شارژ داشته باشه
(17-12-2015، 04:39 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال:

بله دارن پیام تبلیغاتی میفرستن....
یک سوال:

9071 مثل دیروز شروع کرده ب پیام دادن