موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان لغوش چیه ؟
بعدشم با یه سیمکارتم 700 رو فرستادم شارژی نداد
(19-12-2015، 06:40 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه هاي 9090و9077 فعال نشدن؟

هنوز ک خبری نیست
بعد تا 6:15 فعال نشه باید لغو کرد
9090 احتمالا 6 فعال میشه
(19-12-2015، 06:40 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه هاي 9090و9077 فعال نشدن؟

فعلا ک نه
(19-12-2015، 06:43 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لغوش چیه ؟
بعدشم با یه سیمکارتم 700 رو فرستادم شارژی نداد

Sal off ب 203860
9077 چرا فعال نشد نکنه سر کاریم؟
شارره استفاده شده داد
(19-12-2015، 06:31 PM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چراسوالش کامل واسه من نيومده Undecided.gif

احتمالا حافظه گوشیتون پر نبوده؟ برا من ک اصلا جواب نمیاد و اگه سوال کامل نیومد جواب بفرستی اشتباه هم باشه راهنمایی میفرسته ..
(19-12-2015، 06:53 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2015، 06:31 PM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چراسوالش کامل واسه من نيومده Undecided.gif

احتمالا حافظه گوشیتون پر نبوده؟ برا من ک اصلا جواب نمیاد و اگه سوال کامل نیومد جواب بفرستی اشتباه هم باشه راهنمایی میفرسته .
پيش شماره ٠٩٩٠ را هم كه داشتين بزنيد جواب مياد همين الان امتحان كردم شارژ داد
کدشارژی که میده سالمه. من نمی خوانم شارژ کنم .
لغو هارو بنویسید تا لغو کنیم دیگه فعالنمیشن