موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اخرش نمکدون لغو کنیم یا نه
سلام کسی میدونه لغو این مسابقه همراه اول چیه شماره اش 30539 هست متن پیاماشم  مثه اینه 
او بنیانگذار یکی از بزرگترین صنایع غذایی کشور است.
وی پس از مرگ پدر در کودکی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و از دوران کودکی وارد بازار کسب و کار شد. وی در رشته مدیریت از دانشگاه فارغ التحصیل شد و بدون هیچ گونه سرمایه یا امکانات کافی، با فروختن خانه خود و با شراکت 11 نفر دیگر شرکت بهروز را راه اندازی نمود. نام این کارآفرین موفق چیست؟
1. بهروز نعمتی
2. بهروز فروتن
3.  بهروز کمالوندی
لطفا پاسخ خود را بعد از حرف j ارسال کنید. مثلا برای انتخاب گزینه 2 عبارت j2 را بفرستید.
تا الان که نداده این نمکدون فکر کنم شده مثه مسابقه ی دهه 60 و 70 که بعد چند روز دادند!
سر شمارش که عدد زدیم همون 203060 توپ و تور هست دیگه اما فکر کردم مثه پیش بینی تا 11.5 صبح بده که تا حالا نداده؟
دوستان این 9090چرا ب بعضی خطها شارژ میده ب بعضی ن؟
(01-12-2015، 08:45 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا الان که نداده این نمکدون فکر کنم شده مثه مسابقه ی دهه 60 و 70 که بعد چند روز دادند!
سر شمارش که عدد زدیم همون 203060 توپ و تور هست دیگه اما فکر کردم مثه پیش بینی تا 11.5 صبح بده که تا حالا نداده؟

OFF بفرست لغو میشه
برای لغو تمامی مسابقاتی که عضو هستید با شماره ۹۰۹۰ تماس بگیرید همشون رو لغو می کنه
(01-12-2015، 08:47 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این 9090چرا ب بعضی خطها شارژ میده ب بعضی ن؟

به  3000 نفر اول میده
(01-12-2015، 08:45 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی میدونه لغو این مسابقه همراه اول چیه شماره اش 30539 هست متن پیاماشم  مثه اینه 
او بنیانگذار یکی از بزرگترین صنایع غذایی کشور است.
وی پس از مرگ پدر در کودکی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و از دوران کودکی وارد بازار کسب و کار شد. وی در رشته مدیریت از دانشگاه فارغ التحصیل شد و بدون هیچ گونه سرمایه یا امکانات کافی، با فروختن خانه خود و با شراکت 11 نفر دیگر شرکت بهروز را راه اندازی نمود. نام این کارآفرین موفق چیست؟
1. بهروز نعمتی
2. بهروز فروتن
3.  بهروز کمالوندی
لطفا پاسخ خود را بعد از حرف j ارسال کنید. مثلا برای انتخاب گزینه 2 عبارت j2 را بفرستید.

هر مسابقه ای ک میخای لغو کنی off رو بفرس به همون شماره ای ک ازش اس میاد.واست میگه لغوش چیه یا خودش لغو میشه
کسی هرمی ایرانسل امروز گرفته
تبلیغ کنیم؟؟؟
از شارژای همراه اول چیزی مونده؟
شارژ هرمی جدید همراه اول ارسال کد زیر 687641546 به 205075