موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه کودک و امشاد الان راحت شارژ میده ؟.؟
(20-12-2015، 10:30 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2015، 10:26 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2015، 10:14 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به  84844

jk 1  به  8282

بزنید میده

هزینش چقدره?

هزینه اش که 120 تومنه  ولی کد شارژاش همه سوختس

دوستانم میگن به همه نمیده

لغوش چیه این
(20-12-2015، 10:50 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-12-2015، 10:48 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84844 ب من با دوتا خطام داد با دوبار ارسال jk 1ب 8282

من فک کنم یه 5 یا 6 باری فرستادم ولی نداد Sad.gif

نه من دوبار بیشتر نفرستادم اولی فرستادم صبر کردم سوال بیاد بعد بعدی رو فرستادم در ضمن کداشم سالم بود Angry.gif مرسی از کسی ک گذاشت
(20-12-2015، 10:53 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغوش چیه این

L JASHN به 8282
دوستان وقتی 1 ارسال میکنید به 84844 پیامش میاد که JK 1 به 8282 بفرستین، اگه سوال داد جوابش میشه JK 1 اما اگه گفت در دسترس نیست 120 شگفت میده بهتون و لغو کنید، شارژتونم الکی هدر ندین با چند بار فرستادن
دوسای گلم شارژ هزاری kodk واس اونایی ک مرحله دوم رو تا الان نفرسادن میتونن الان بفرسن..اگه شارژ استفاده شده داد دوباره مرحله دوم رو بفرسن کد شارژ سالم میده بهتون.
دوستان عزیز ozv jashn الان داره راحت میده.
فقط بین مراحلش 5-6 دقیقه فاصله بذارید.
تكراري بده اين بيچاره گناهش جيه؟
بياوخوبي كن
(21-12-2015، 12:24 AM)ns.mehrdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2015، 12:21 AM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز ozv jashn الان داره راحت میده.
فقط بین مراحلش 5-6 دقیقه فاصله بذارید.

نمیده یا تکراری میده.
الکی نگو Angry.gif

دستش درد نکنه.ب من داد الان.بزنید با فاصله
ozv jashn چه قدر كم مى كنه ؟؟؟