موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-12-2015، 07:14 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737959اینکه میگه جز دوهزار پانصد نفر نیستی
کی فعال شده؟؟؟؟ Undecided.gif

فعلا که فعال نشده
شناسه های هزاری ۷۲۰ وارد کردم ,پیام میاد با تراکنش انجام شد ولی به موجودی اضافه نمیکنه....کسی این مشکلو داشته؟؟
jamj داشت براحتی میداد یه دفه باز میگه عضو نشدی
(15-12-2015، 07:18 PM)Shahram Mohammadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه های هزاری ۷۲۰ وارد کردم ,پیام میاد با تراکنش انجام شد ولی به موجودی اضافه نمیکنه....کسی این مشکلو داشته؟؟

دوستان واسه شناسه ها شماره کارت بانکی صحیح وارد کنید و رمز دوم رو الکی بزنید
ممکنه اگه شماره کارت هم الکی بزنید شارژ بشه ولی بازم ریسکه 

چون من یه بار  بجای شماره کارت همون شناسه رو زدم ولی شارژ نداد و شناسه سوخت
انقدترافيك كاربراش بالاست قاطي كرده يكيش واسه من شارژنشد
9077 سه تا شارژ داده 2 تاش رو میزنم میگه صحیح نیست
حتما اشتباه وارد کردی.
ستاره 140ستاره مربع کدشارژ مربع
(15-12-2015، 07:36 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه سارژامون همش خراب باشه من کدارو نزدم کسی دیگم شارژاش خرابه؟
(15-12-2015، 07:42 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:36 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله برای من اتفاق افتاده 20 تاش هم خراب بوده
(15-12-2015، 07:43 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:42 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 07:36 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله برای من اتفاق افتاده 20 تاش هم خراب بوده

واسه من که تاحالا نشده همشون سالم بودن