موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-12-2015، 02:40 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين psfidالان داره شناسه اشتباه ميده به دليل ترافيك مشتركان حواستون باشه

دوباره کد بفرستین شناسه شارژ میفرسته که با *720*3*2# شارژ میشه گرفت
منظورت اينه كه مرحله2روبازتكراركنيم
سلام دوستان از مسابقه پیشونی سفید یه شناسه گرفتم ولی شارژ نمیشه چکار کنم.
بچه ها من حتما باید لغو کنم بعد پیش بینی بازی رو بفرستم یا. ت1 رو هم بفرستم قبول میکنه
(22-12-2015، 02:49 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورت اينه كه مرحله2روبازتكراركنيم

بله
Gp 555 دوباره بفرستید
الان شلوغه شناسه هاتونو نزنین وایسین فردا براحتی شارژ میشن
(22-12-2015، 02:53 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من حتما باید لغو کنم بعد پیش بینی بازی رو بفرستم یا. ت1 رو هم بفرستم قبول میکنه

این سوال من هم هست...اگه کلن عضو باشیم و هیچ وقت لغو نکنیم شارژ بازی های بعد رو میده؟ و اگه لغو کنیم امتیاز 3000 با سه بازی پیش بینی درست نمی پره؟

من بعد بازی پرسپولیس گسترش لغو نکردم بعد از بازی تراکتور و استقلال اهوازهم شارژ نداد. کسی از دوستان شارژ اون بازی رو گرفت؟
(22-12-2015، 02:56 PM)ebi.z نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان شلوغه شناسه هاتونو نزنین وایسین فردا براحتی شارژ میشن

شلوغ نیست من الان زدم گرفتم
(22-12-2015، 02:59 PM)habibeman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2015، 02:53 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سوال من هم هست...اگه کلن عضو باشیم و هیچ وقت لغو نکنیم شارژ بازی های بعد رو میده؟ و اگه لغو کنیم امتیاز 3000 با سه بازی پیش بینی درست نمی پره؟

من بعد بازی پرسپولیس گسترش لغو نکردم بعد از بازی تراکتور و استقلال اهوازهم شارژ نداد. کسی از دوستان شارژ اون بازی رو گرفت؟

بعد از هر بازی باید شارژ بازی رو که گرفتید لغو کنید و بعد در پیش بینی بعدی شرکت کنید  

اگر لغو کنید امتیازتون سرجاش هست
گزینه مساوی برای اینه که نتیجه تا پایان 90 دقیقه مدنظره نه کل بازی خودم که مساوی میزنم