موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-12-2015، 08:46 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی میدونه هرمی همراه اول اگه جوابش نیاد چی میشه؟ با خط دایمی کد رو فرستادم جواب عضویتش اومد ولی جواب لغو نه چندبارهم فرستادم لغو نیومد
الان لغو شده یا نشده؟

یه بار دیگه کد یه نفر رو بزن اگه باز جواب نداد چند بار off بفرست
بچه ها شماره هرمی ایرانسلو میشه یکی بذاره تشکر
(02-12-2015، 09:47 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شماره هرمی ایرانسلو میشه یکی بذاره تشکر

737462
هرمی همراه اول به یکی از خط های من جواب نمیده. چندبار هم چندین کد مختلف تست کردم باز هم فایده مداشت. وقتی هم off میفرستم میگه در هیچ سرویسی عضو نیستید. راه حلی داره؟ Undecided.gif
(02-12-2015، 10:51 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی همراه اول به یکی از خط های من جواب نمیده. چندبار هم چندین کد مختلف تست کردم باز هم فایده مداشت. وقتی هم off میفرستم میگه در هیچ سرویسی عضو نیستید. راه حلی داره؟   Undecided.gif

برای منم اینجور بود 1000 بفرس جواب میده مشکل داره یعنی شما خیلی ها رو دعوت میکنی ولی دعوت نمیشن Angry.gif
1000 هم فرستادم جواب نداد.
(02-12-2015، 11:20 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1000 هم فرستادم جواب نداد.

چندبار پشت سر هم بفرستین
دوستان ايا سامانه هرمي همراه اول براي شماره 0990 جواب ميده كه بزنم؟
(02-12-2015، 11:37 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ايا سامانه هرمي همراه اول براي شماره 0990 جواب ميده كه بزنم؟

صبحی گفتم ک برای 205075 فقط میتونی با 0990 کد عضویتی ک از خط با پیش شماره غیر 0990 گرفتی بزنی بعد ب اون خط (غیر 0990) ک کدشو زدی شارژ میده بار اول یکی بزنه شارژ و دفعات بعد هر دو نفر و عجیبه پشتیبانی 9990 گفت این دو سامانه (دیگری 205025) رو خط فعاله! (ولی جواب نمیاد ظاهرا نمیدونن مشکل چیه و ما چرا اصرار داریم تبلیغات فعال باشه)دوستان دیگم بهتره زنگ بزنن بگن این مسابقات فعال نیست ک زودتر فکری کنن..
اعتبار شما تاکنون 3000.0 می باشد. 
هر 5 هزار امتیاز= یک شارژ 5 هزار تومانی رایگان 
در صورتی که اعتبار شما به 5 هزار امتیاز رسیده باشد، برای دریافت شارژ 5 هزار تومانی عبارت "آ 5000"  را به 205025 ارسال نمایید.
برای آگاهی از دیگر راه های کسب امتیاز 500 را به 205025 ارسال نمایید.  دوستان کسی شارژ پنج هزاری گرفته