موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-12-2015، 05:05 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2015، 05:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان نت
ozv safarb
ozv psfid
غیر فعال شده؟

من safarb رو الان زدم گفت برای امروز پیشنهادی نیست

واس منم همینطور شد Undecided.gif
(21-12-2015، 05:06 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2015، 05:05 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2015، 05:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان نت
ozv safarb
ozv psfid
غیر فعال شده؟

من safarb رو الان زدم گفت برای امروز پیشنهادی نیست

واس منم همینطور شد Undecided.gif
یهو هر چی از صبح فعال بود غیر فعال شد
نزدیک 10تا شناسه زدم الان 3تا زدم فقط اولی شارژداد دومی و سونی خطا داد.
چون زیاد زدم اینجور شده یا سوختن؟ اون10تارو 3ساعت پیش زده بودم
(21-12-2015، 05:10 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نزدیک 10تا شناسه زدم الان 3تا زدم فقط اولی شارژداد دومی و سونی خطا داد.
چون زیاد زدم اینجور شده یا سوختن؟ اون10تارو 3ساعت پیش زده بودم

هنگه انگار.واسه منم اینجور شد
rdah  نمیده همش میگ محصول درخواستی موجود نیست
خوب اینقدر شارژ نداد 9077 که پیام تبلیغاتی هم فرستاد

دومین پیام تبلیغاتی هم داد

دوستان فعلا ozv safarb  و ozv rdah نزیند که غیرفعاله
9077‏ نمیده لغو کنید.الکی وقت و شارژتون رو هدر ندید
(21-12-2015، 05:38 PM)avatar_m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9077‏ نمیده لغو کنید.الکی وقت و شارژتون رو هدر ندید

چرا اینجوری شده پنجمین باره اینطوری میشه
کسی دوست داره لغو کنه

5 off
6 off
8 off
11 off
 به 9077
موقت: دوستان ی سوال ایرانسل جدیدا همش پیام میده با هربار شارژ 5 تومن 200 امتیاز برای شرکت در قرعه کشی مزدا میده. بعد من دیدم امتیازم خیلی بیشتر بود الان کم شده کسی میدونه ایا اگه شارژ رو انتقال بدیم امتیاز کم میشه؟