موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من دوتا دیگه گرفتم ولی تست نکردم سالمه یا نه
استقلال 1
تراکتور 0
من 1 ساعت پیشا پیش بینی جدید شرکت کردم جواب نیومد مگه برا بقیه جواب میومده ک نتیجه میذارن!
(22-12-2015، 04:01 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 1 ساعت پیشا پیش بینی جدید شرکت کردم جواب نیومد مگه برا بقیه جواب میومده ک نتیجه میذارن!

اصلا فعال نشده
اگه ت ۲۰۰ بفرستین معلوم میشه امتیاز بازی ارسنال نداده هنوز پس این مسابقه رو نمیشه شرکت کرد تا شارژو نده اول
پیش بینی رو حتی اگه لغو کنی بازم نظر ثبت نمیشه
(22-12-2015، 04:01 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره، من 10 دقیقه پیش شرکت کردم
ت 1 به
(22-12-2015، 03:54 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-12-2015، 03:51 PM)farhadmbm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من jk ‎1روفرستادم اما شارز نداد اين پيام اومد
مسابقه جشن های کهن
به مسابقه جشن های کهن خوش آمدید.
دراین مسابقه می خواهیم شما را با جشنهای ملي ایران باستان آشنا کنیم.
جشنی که از 7000 سال پیش تاکنون در ميان ایرانيان برگزار میشود چه نام دارد؟
1- جشن یلدا
2-جشن مهرگان
شرکت در قرعه کشی 10 دستگاه پراید با ارسال 1 به 20145
ارسال عدد گزینه مورد نظر پس از jk
مثال: jk 1
منم با خط جدید زدم نمیده احتمالا اصلا فعال نشده
دوستان دوبار jk 1 .اگه لغو نکردید دوبار بفرستید میده..البته در صورتی ک نگه محصول درخواستی دسرس نیس .اگه این پیامی ک الان دوستمون گذاشتن ک میگه ب جشن کهن خوشامدید اومد jk 1 بفرسین میده
کی گفته دوبار شارژ ۵ میده؟؟من الان زدم همون کد  چن روز پیشو داد
Ozv jashn
jk 1
jk 1
به8282
گفت محصول دردسترس نيس نميده لغوكن