موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ب منم فقط3000 امتیاز داده ...
2000 امتیاز نداد
(02-12-2015، 11:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2000 امتیاز نداد

عضویت در این سرویس هزینه داره کسی تا حالا شارژ گرفته Huh.gif
(02-12-2015، 11:57 AM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-12-2015، 11:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2000 امتیاز نداد

عضویت در این سرویس هزینه داره کسی تا حالا شارژ گرفته Huh.gif

نوشته هرپیام 150تومان
به منهم ٢٠٠٠ امتياز رو نداده ولي جالب اينجاست كه توي بيامش  گفته هر پيام ١٥٠ تومان ولي پولي كم نكرده شايد براي پيامهاي تبليغاتي خودش ١٥٠ كم كنه ...با ارسال ١ به ٢٠٥٠٢٥ هم  شارژ ١٠ توماني هم با ٤٥٠٠ تومان تخفيف ميده ... اگر عضو شدين با ارسال
 ahang off , etiq off, rang off  به ٢٠٥٠٢٥ هم سه سرويس لغو ميشن
دوستان کسی تونسته از سرویس نمکدون شارژ هدیه بگیره تا الان؟
(02-12-2015، 12:35 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تونسته از سرویس نمکدون شارژ هدیه بگیره تا الان؟

خیر
(02-12-2015، 02:46 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی مهوش بانو به من 5000 امتیاز داد چطور میشه امتیاز رسوند به 10000?

خواهش گلم

QOlak int به205220 بفرس عضو سرویس قلک میشی بعد یک روز ۱۰۰۰ امتیاز میده.بعد با هر بار شارژ خریدن ازش ۲۰۰۰امتیاز میده که دوبار بخری میشه ۱۰۰۰۰ اما شارژاشو ۵۵۰۰ یا ۷ نمیده منظورش شارژایی هس ک ۹۶۰۰ این حدودا باشه.حالا هرجور خودت صلاح میدونی اما به نظرم نمیصرفه اگه همون ۵ت رو بگیری به نفعته
دوستان برنامه اول دزدی بابت اقساطی اگه مثلا 2 هزار کسر کرد پیامک میده دو هزار کسر کردیم؟یا اینک نه پیامکی نمیده؟
(02-12-2015، 12:59 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-12-2015، 02:46 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی مهوش بانو به من 5000 امتیاز داد چطور میشه امتیاز رسوند به 10000?

خواهش گلم

QOlak int به205220 بفرس عضو سرویس قلک میشی بعد یک روز ۱۰۰۰ امتیاز میده.بعد با هر بار شارژ خریدن ازش ۲۰۰۰امتیاز میده که دوبار بخری میشه ۱۰۰۰۰ اما شارژاشو ۵۵۰۰ یا ۷ نمیده منظورش شارژایی هس ک ۹۶۰۰ این حدودا باشه.حالا هرجور خودت صلاح میدونی اما به نظرم نمیصرفه اگه همون ۵ت رو بگیری به نفعته

من یه روز  عضو سرویس رنگ رخسار و اتیکت شدم ولی هیچ امتیازی نداد چیکار کنم؟
(02-12-2015، 01:04 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برنامه اول دزدی بابت اقساطی اگه مثلا 2 هزار کسر کرد پیامک میده دو هزار کسر کردیم؟یا اینک نه پیامکی نمیده؟

نه شارژ رو کم میکنه ولی پیامی نمیده