موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-12-2015، 03:27 PM)mosafer نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی می دونه کی ممکنه دوباره شناسه های تخفیف شارژ ایرانسل فعال بشه؟

مشخص نیست ولی امکانش هست هفته آینده یه سامانه فعال بشه
من یک رو فرستادم به 205025 این رو فرستاد

به آهنگ دونه خوش آمدید
در این ماه، متناسب های روزهای در پیش رو
آواهای انتظار دلنشینی برای شما داریم
کد آوای مورد نظر خود را به 8989 بفرستید
از کویتی پور:
عمه بابایم کجاست 30235
از امیر عباسی:
قسمت بشه کرب و بلا:79868
از میثم مطیعی:
یک لحظه :79864
آرام دلها حسین :69265
از مهدی عبدلی:
با ابالفضل:57976
هزینه سرویس صد و پنجاه تومان هست و اگر دوست نداری اینجا باشی رنگ خاموش رو بفرست
پشتیبانی:02196864264

بعد ک name میفرستم به همین شماره دیگ هیچ نفرستاده مشکل کجاست؟
آقا فنم منم تقریبا 10 مین پیش بجا عضویت نام فرستادم ک عضو کرد و دوباره نام فرستادم جواب نداد و بعده عضویت هم ن اعتبار یا همون امتیاز داده ن حرفی از 5 تومن شارژ میزنه شاید تمومه!
سلام شناسه تخفیف نت ایرانسل چیزی دارم؟؟
(03-12-2015، 03:44 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فنم منم تقریبا 10 مین پیش بجا عضویت نام فرستادم ک عضو کرد و دوباره نام فرستادم جواب نداد و بعده عضویت هم ن اعتبار یا همون امتیاز داده ن حرفی از 5 تومن شارژ میزنه شاید تمومه!

احتمالا تموم شده من دیروز عضو شد امروز بهم شارژ۵تومنی داد
(03-12-2015، 03:52 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2015، 03:44 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شما شارژ رو داد؟
دوستان آیا امروز خبری از سامانه های۹۰۹۰ نشده شارژ میده یا نه؟
(03-12-2015، 03:54 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا امروز خبری از سامانه های۹۰۹۰ نشده شارژ میده یا نه؟

این مدت که سامانه 9090 شارژ میداده پنجشنبه ها فعال نبوده، احتمالا امروزم فعال نشه
آقا مهران شما دیروز چ ساعتی عضو شدین پس چرا من برا خطی هم ک دیروز (حدود ساعتش یادم نیس!) عضو شدم ah credit میفرستم مینویسه اعتبار شما 0  Sad.gif
(03-12-2015، 03:54 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2015، 03:52 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شما شارژ رو داد؟

آره شارژ۵هزاری داد