موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

الان با پشتیبانی نمکدون تماس گرفتم و حسابی از خجالتشون دراومدم
اول پیچوند گفت شما دیروز باید تا 12 شب شارژ تون رو میگرفتین
گفتم من هر 1 ساعت ن 1000 رو فرستادم برو چک کن ببین چندبار فرستادم، تا الان هم 400 تومن از حسابم کم کردین، آخرش گفتم یه دفعه بگید نمیخواهیم شارژ بدیم این کار ها چه معنی میده و .. !!؟ گفت نه، اصلا" اینطور نیست که یهو شارژم تموم شد
دوباره تماس گرفتم همکار دیگه شون جواب داد که کلا" یه چیز دیگه گفت! گفت سامانه چون تازه فعال شده اصلا" هنوز شارژی نداده و بالاخره اینکه گفت منتظر باشید امروز شارژ ها رو میدن ونیازی به ارسال ن 1000 هم نیست ..
سلام دوستان،عصری 9090 شارژ میده؟؟؟
(02-12-2015، 04:22 PM)majid348 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان،عصری 9090 شارژ میده؟؟؟

امروز چون تعطیله احتمال زیاد شارژ نده
سلام
بچه ها شارژ ۵ همراه اول رو‌میشه یکی دقیق توضیح بده؟
والا خوندم اما نفهمیدم چه‌جوریه و چی باید بفرستم
شرمندم
(02-12-2015، 04:37 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بچه ها شارژ ۵ همراه اول رو‌میشه یکی دقیق توضیح بده؟
والا خوندم اما نفهمیدم چه‌جوریه و چی باید بفرستم
شرمندم

1 رو به 205025 بفرس
2 رو به 205025
بعد نام خودتو به شکل مثلا...نام فرزاد به 205025 ارسال کن سیستم بهت 3000امتیاز میده بعد
Rang int ب 205025  ارسال کن فردا 1000 امتیاز دیگه این سامانه بهت میده
Etiq int ب 205025 ارسال کن فردا 1000 امتیاز هم از این سامانه میگیری منم با 4 خط امروز شرکت کردم حالا ببینیم فردا میده یا نه ظاهرا دوستان تونستن بگیرن
سلام
من با شارژ صفر شرکت کردم ۳۰۰۰ امتیاز هم گرفتم دو هزارتا هم فردا بهم میده
اون دو هزار امتیاز رو اگه شارژ صفر باشه میده? موقع دریافت شارژ با شارژ صفر هم میده?
ممنون
(02-12-2015، 04:55 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من با شارژ صفر شرکت کردم ۳۰۰۰ امتیاز هم گرفتم دو هزارتا هم فردا بهم میده
اون دو هزار امتیاز رو اگه شارژ صفر باشه میده? موقع دریافت شارژ با شارژ صفر هم میده?
ممنون

من با شارژ صفر زدم 2000 امتیاز رو داد واسه دریافت شارژ هم نیازی نیست شارژ داشته باشی
کسی با خط 990 همراه تونسته شرکت کنه؟
بچه ها ب من 3000امتیاز داده تو سرویس ها هم عضوم ولی ن شارژ میده ن امتیاز؟
ببخشید یه سوال دیگه
باید ۲۴ساعت عضو این سامانه ای که امتیاز میده باشی یا اگه ساعت ۱۰امشب بزنی ۱۲به بعد شارژ میده?