موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا کثافط به همه خطام شارژ داد ؟
دلم واسه وقتایی که هنگ میکرد تنگ شده :))))
(06-01-2015، 11:16 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز شارژ میده؟

امکانش زیاده که بده چون تا 12 باید بده.
فقط شاید دیر جوابش بیاد.
(06-01-2015، 11:20 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 11:16 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز شارژ میده؟

امکانش زیاده که بده چون تا 12 باید بده.
فقط شاید دیر جوابش بیاد.

مرسی بی غم جون فدایی داری
بازم معرفت همشهریمون Heart.gif
سلام به همگی . 
(06-01-2015، 08:20 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین یه انتقاد دیگه از سایت  Undecided.gif
این ظرفیت پیام‌های خصوصی خیــــــلی زود پر می‌شه.
هی باید پاک کنی- بعد که پاک می‌کنی تازه می‌ره تو سطل آ‌شغال :|
بعد باید بری توی اون دوباره پاک کنی
کلا رو اعصابه  Angry.gif

وقتی وارد کنترل پنل شدی بعد دریافت شده ها رو زدی حالا خالی کردن پوشه ها رو بزن با یه کلیک همه پوشه ها خالی میشه Undecided.gif
آدمین ایشالا من کی کاربر فعال میشم خسته شدم Rolleyes.gif
(07-01-2015، 12:01 AM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید بیشتر فعال باشین حداقل باید 5 روز فعال باشی...
الان شما 1 روز و 10 ساعت و 16 دقیقه فعال بودین. Wink.gif
(07-01-2015، 12:01 AM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue.gif به به شیدا خانم چه اسم خوشکلی هم دوری
یکی از شرایطش همونی که بی غم جان گفت یکی هم اینه تو سایت فعالت کنید و مطلب بذارید
برای ارسال مطلب هم میتونید این دو بخش رو کامل بخونید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 12:15 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید بیشتر فعال باشین حداقل باید 5 روز فعال باشی...
الان شما 1 روز و 10 ساعت و 16 دقیقه فعال بودین. Wink.gif

والا ما که کم خوابی گرفتیم از بس فعال بودیم Sleepy.gif
سلام امشب خبری هم بود؟؟؟؟؟