موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-01-2015، 10:51 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا سعید من فردا آزمون استخدامی دارم
یه مدته کنکورو بیخیال شدم چسبیدم به این
کنکورو میخوام چیکار Biggrin.gif

عه چه ازمونی منم تو همین ماه احتمالا ازمون استخدامی دارم Biggrin.gif
(08-01-2015، 10:52 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 10:51 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست بانک
مهندس صنایعم میخواد Biggrin.gif
(08-01-2015، 10:55 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 10:52 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست بانک
مهندس صنایعم میخواد Biggrin.gif
من که خیلی تو این ازمونا خون جیگر خوردم اخرشم قبول نشدم حالا ببینم این یکی چی میشه
اینا کلک ایرانسله
وگر نه سامانه *۷۲۰# هیچ مشکلی نداره
(08-01-2015، 10:57 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا کلک ایرانسله

موافقم شدید باهات
(08-01-2015، 10:57 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا کلک ایرانسله

والا راست میگه بلا راست میگه
این ایرانسلم مارو کفن نکنه بیخیالمون نمیشه
آقا دیگه چرا فقط ایرانسل شارژ میاد ؟شیطونه میگه همراه اولم تحریم کنیم.............. Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif
(08-01-2015، 03:15 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی از موبایل و خدمات موبایل چیزی بلده

دوست عزیز میتونید تاپیک ایجاد کنید تا  سوالتون رو مطرح کنید
کد شارژ دیشب رو کی بزنیم.؟