موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 03:27 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 03:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 03:16 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با وجود اینکه شلوغ هم بود با 4 تا گوشی 17 تا گرفتم ازش  Biggrin.gif

بچه خواهرم خونمون بود منو میدید تعجب میکرد هی داشتم سیمکارت عوض میکردم با یه گوشی  Tongue.gif Biggrin.gif

کصافط  Biggrin.gif چنتا سیمکارت داری؟  Tongue.gif

7تا 8 تا سیمکارت شده تا الان  Biggrin.gif Wink.gif
کسی کد شارژقدیمی پونصدی داره بده بمن من بزنم؟؟؟؟؟؟
(06-01-2015، 03:34 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی کد شارژقدیمی پونصدی داره بده بمن من بزنم؟؟؟؟؟؟

من دارم ، فقط یه بار استفاده شده :)))
خب بده بزنم ببینم میش شارژ؟؟؟فکرکنم بایک شماره ی باربش
بده دیگ
(06-01-2015، 03:36 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب بده بزنم ببینم میش شارژ؟؟؟فکرکنم بایک شماره ی باربش

ازش شارژ گرفتم ، فایده ای نداره
باشه...بده امتحان کنم
اینو ک من از بس زدم گوشیم شارژ نشد دگر خسته شدم
بزنید شاید شارژ شد سیمتون
*720*500*367744921369#
(06-01-2015، 03:41 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه...بده امتحان کنم

[عکس: 06_15cod.png]
خیلی اسما باحال بچه ها رو میزاری سرکار واقعا دختری آخه دخترم اینقد جلب Tongue.gif