موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 07:15 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:10 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عید ولایت رو باید  جواب بدیم  /

جواب دادنی نیست که ما رراحت شارژ گرفتیم

ممنون ..اعتبار تقدیم شد Shy.gif
(06-01-2015، 07:43 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این 2تا مسابقه تا کی شارژ میده؟؟اخه من انتن سیم کارتام پریده هرکارم میکنم اصن نمیاد

زیاد وقت نداری هرچه سریعتر باید سیم قرمز رو قطع کنی
(06-01-2015، 07:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:25 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونممممم... به كي بايد اعتبار بدم؟؟؟ :))))

عزیز کدها رو من گذاشتم دوست داشتی 5 تا اعتبار بده Biggrin.gif

اعتبار تقدیم شد ..
(06-01-2015، 07:43 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یکی از کد شارژا رو اشتباهی پاک کردم آیا راهی هست بفهمم کدش چی بوده؟ Undecided.gif

دوباره شرکت کن شاید
کدشارژ تکراری بده
همانند گذشته
و شانس در خونت رو زد و همونی بده که قبلا داده و پاک کردی
سعــید تنها راهش اینه دوباره zr 777 رو بزنی کد رو بده که 120 کم میکنه
چرا کسی همانند گذشته پاسخ سلام مارو نمیده؟ Huh.gif
برای بازیهای جام ملتها هم کدشارژ بدن خوبه؟
این دو تا کد هنوز شارژ میده؟
به من گفت از ساعت ۱۸ الی ۲۴ میتوانید شارژ خود را دریافت کنید!! Sad.gif
(06-01-2015، 07:55 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون من اصلا تو مسابقه های پیش بینی شرکت نمیکنم - علیک سلام هم میدیم Biggrin.gif Tongue.gif ولی تو تاپیک بحث عمومی اینجا دیگه فقط شارژ
(06-01-2015، 08:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:55 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون من اصلا تو مسابقه های پیش بینی شرکت نمیکنم - علیک سلام هم میدیم Biggrin.gif Tongue.gif ولی تو تاپیک بحث عمومی اینجا دیگه فقط شارژ

درود بر شما مدیر گرامی
مسابقه پیشبینی نه
منظورم به همین راحتی که اکنون شارژ میدن اون زمان هم بدن
تاپیک بحث عمومی رو بزارید تا بیام اونجا
کد های امشب چیه؟