موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 10:51 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 10:42 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به 0212 کم حرف ... چطوری؟؟؟
ادمین 5تا اعتبار منفی به فاطمه یادت نره  Biggrin.gif
(گفته بود امشب کد شارژ نیست)

سلام

جناب امیر عزیز حق با شماست ولی جناب ادمین به جای منفی 5 اعتبار مثبت 5 به خانم فاطمه_اس داده..

رضا جان همه قلبشون مث تو اینه نیست به هرحال ایشون عضو ویژست و ادمین سایت هم برای رضای خدا انجمن نزده بارها شد کد بزارم به ادمین گفتم اعتبار بده دریغ از یه اعتبار بالای بک مثبت و حرفش فقط این بود پست مفید نذاشتم نمیدونم منظورش از پست مفید چیه ؟؟؟ میدونم پستم پاک میشه ولی حرف دلم بود گفتم
دوستان.میگم این کدا رو میفرستیم شارژ که کم نمیکنه؟
بچه ها همون 120 کم میکنه؟؟؟
4تا دیگه گرفتم Tongue
(05-01-2015، 11:14 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان.میگم این کدا رو میفرستیم شارژ که کم نمیکنه؟

دوست عزیز کم میکنه...از من برای هر شارژ 120 کم کرد
(05-01-2015، 10:23 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 09:37 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدا رو دادم دلشاد بذاره که اونم نبود فقط تونست اس بده به اعضا ویژه 
اِهِم

جسارتاً سلامُ عليكم و رحمت الله و بركاته  Biggrin.gif  گستاخي ميكنم كه دارم حرف ميزنم ولي اعضاي ويژه اكثراً اينجا بودن اگه قصدي به گذاشتن بود يكي از اونا ميزاشت.. يك فردي مثل بي بي كه قديميه و  طرفِ حق...  فك كنم  قضيه بو ميده از دور معلومه.......  Biggrin.gif  Biggrin.gif البته من كه حرف نميزنم حداقل آدرس پيج رو بده بريم اونجا اگه زودتر ميزارن خصوصي بفرستش بياد.......تشكر. Blush.gif  گودباي  Heart.gif 
چی بو میده ???? ها ها ها??

وای ادمین دلی ممنون که فرستادی و-ء-ءداشتم پروژه مینوشتم یهو کد اومد و روحم شاد شد. . بخدا مغزم داشت منفجر میشد.. 
میثم و مجی از شما هم
2تا دیگه اومد شد 8تا خدابده برکت دوتا دیگه مونده Tongue Tongue Tongue
برا منکه یکیم هنو نیومده
ده تام تکمیل شد از دست اندرکاران سپاس Tongue Heart.gif
همین دوتاست آره
737601
737602