موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا کدایی ک دیشب گرفتم میگه اشتباهه Dodgy.gif Dodgy.gif
سلام صب همگی بخیر
من ک رمز شارژو وارد میکنم میگه مهلت ورود کد تمام شده
(05-01-2015، 10:04 AM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صب همگی بخیر
من ک رمز شارژو وارد میکنم میگه مهلت ورود کد تمام شده

سلام. حتما زیاد کد اشتباه وارد کردی ک میگه مهلتش تموم شده
سلام من6تا کد گرفتم ساعت 6 صبح زدم همشون شارژ شد ؛بووووووس
من صبح 7 تا گرفتم 3 تا مونده دیگه گفت مهلت تموم شده ، یا کد اشتباه،یا روزای دیگه امتحان کنید رو میگه
سلام
من ک میزنم میگه کد استباهه!!!
هی زدم بعدشم گف مهلت تمومه
ناراحت
(05-01-2015، 10:33 AM)بی یا نه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من مرجع مسابفات رو بلدم ولی این مسابقه که دیشب گذاشتن ما 20 آذر تا 20 دی هست
نمیدونم چطوری کار میکنن که الانم شارژ مونده کلش 3 هزار تا شارژ 1000 تومانی زده

بازی پیامکی دنیای خوراکی هامرحله هفدهم-۲۱آذر تا۲۰دی

بازی پیامکی دنیای خوراکی ها
مرحله هفدهم

موضوع : سرگرمی

تاریخ برگزاری:

•شروع مسابقه : 21 آذر ماه 1393
•پایان مسابقه : 20 دی ماه 1393 ساعت ۱۲ شب

برگزار کننده: فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (اپسان)

تعداد سوالات :35 سوال

هزینه هر سوال:120تومان

حامی :

فناپ

جوایز این دوره :
- 1 گوشی iphone5 s (16 G )
- 3 هزار کارت شارژ 1000تومانی(مخصوص کاربرانی که در زمان ارسال پیامک انبوه عضو مسابقه شوند)
درباره مسابقه:

مسابقه پیامکی دنیای خوراکی ها در ارتباط با خواص خوراکی ها و ویتامین ها می باشد.
مسابقه دنیای خوراکی ها
چقدر عطسه میکنی...
بدنت هم درد میکنه
باید زود بری دکتر!
میدونی به چه بیماری دچار شدی؟
1.سرما خوردگی
2.گرفتگی عروق
ارسال گزینه صحیح با یک فاصله بعد از MZ به 8282

- آغازمسابقه

عضویت در مسابقه به دو صورت امکان پذیر است:
- ارسال پیامک خالی به شماره 84814
- ارسال OZV MAZE به 8282
عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.
کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “MZ” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “MZ” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال MZ 2 :
- نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود میتواند دستور LAGHV MAZE را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود ، می توانید عبارت EMTZ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
- نحوه امتیاز گیری:

هر پاسخ صحیح 100 امتیاز و پاسخ غلط 50 امتیاز دارد. در صورت پاسخ غلط، سوال بعدی برای کاربر ارسال می گردد.
کاربر در مسابقه به سوالات طلایی 400،500 و 600امتیازی میرسد و در صورتی که پاسخ صحیح داده باشد،امتیاز مربوطه را دریافت خواهد کرد. ضمنا پاسخ غلط به این سوالات نیز 50 امتیاز دارد( بسته طلایی امتیازی)

چقدرتو باهوشی چرا خرگوش نشدی
این پست های طولانی و غیر مفید چیه میذارین Undecided.gif
شارژای دیشب رو چند بار پشت سر هم صحیح بزنین شارژ میشه
خط من که به سلامتی بلوک شد یکی از کدها هم حتی بلوک شد Biggrin.gif خدا کنه خودمو به جرم شارژ دزدی بلوک نکنن Biggrin.gif