موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا نفرستید دیگه انگار به همه داره کد اشتباه میده.
من هزارتومن میگیرم شناسه میدم میخای یان؟؟؟؟
(06-01-2015، 06:18 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 3 تا گرفتم الان خصوصی میکنم1500 انتقال بده
Biggrin.gif
(06-01-2015، 06:18 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه، شما همون برو قهر باش Biggrin.gif
فعلا که هیچکدوم از کدها کار نمیدن.
(06-01-2015، 06:20 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 06:18 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه، شما همون برو قهر باش  Biggrin.gif

پس تکلیف کدایی که گرفتیم چیه کلی شارژ خورد مسولیتش باتوهست Angry.gif
(06-01-2015، 06:16 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا هرچی کد میفرستین که میگه اشتباس تو سایت chichand میزنم Sad.gif

داداش من یه شناسه فرستادم برات تو خصوصی
اگه میزنی ک ۱۲۵ ازم کم شده انتقال بده
اگرنه هم نزن تا خودم فردا با کارت برا خودم بگیرم
(06-01-2015، 06:20 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 06:18 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 3 تا گرفتم الان خصوصی میکنم1500 انتقال بده
Biggrin.gif

قبل از اینکه برام بفرستی تو سایت chichand تست کن اگه نگفت اشتباهه بفرستشون برام.
فک کنم دوستان مثه من اشتباه میکنن !!!
اول chand5 رو میفرستید به 8282 بعد کدی رو ک بهتون داده باید برای 7337 بفرستید، بعد ی شناسه قبض به شما میده ، اونو باید بزنید تو سایتش یا بدید ب دوستمون.
من الان چک کردم کدم کاملا سالمه میخوای یا نه؟
(06-01-2015، 06:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 06:20 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه، شما همون برو قهر باش  Biggrin.gif

پس تکلیف کدایی که گرفتیم چیه کلی شارژ خورد مسولیتش باتوهست Angry.gif

Biggrin.gif