موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه خبر خوب کدارو فردا هم بزنین کار میکنه تجربه دیشبه یکی دوستامه Heart.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه حرف جز شارژ دارید لطفا برید اینجا مرسی اسپم بدید پاک میشه Heart.gif
(04-01-2015، 08:23 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه شارژ نمیده Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mz 777 نمیده
میگه از ساعت 18 تا 24 Sad.gif

ش میده من همین الآن زدم
(04-01-2015، 08:21 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 08:20 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بازز هم همگی به اسپم دادن مشغول هستند. Lightbulb.gif  Biggrin.gif

سلام بی غمممممممم چطورییییییییییییییییییی Shy.gif

(04-01-2015، 08:23 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم سلام Heart.gif Biggrin.gif

سلام ممنون از همتون خوبم شما هم ایشالا خوب باشین... Heart.gif
بازم به خاطر این پست اسپم معذرت میخواهم. Wink.gif
اقا من 8 تا کد دارم فردا بزنم شارژ میشه الان نمیده بهم
510 تومن کم شد
این mz 777 نمیده Sad.gif Sad.gif
دیگه نمیزنم
(04-01-2015، 08:25 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت چند؟
(04-01-2015، 08:25 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا که چیزی نیست من میگم ده روز دیگه هم بزنید میده Heart.gif
(04-01-2015، 08:33 PM)بی یا نه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من 8 تا کد دارم فردا بزنم شارژ میشه الان نمیده بهم

از ساعت 12 شب تست کن انشاالله که شارژ بده 
(04-01-2015، 08:35 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا که چیزی نیست من میگم ده روز دیگه هم بزنید میده Heart.gif

متمعن هستین فردا هم کدا کار میکنه