موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-01-2015، 02:02 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2015، 01:04 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2015، 01:01 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ادمین ماشالله چقد ابهت پیدا کردی یهو!! تایگر شدی!!!
منم تصمیم گرفتم به حرفت گوش کنم و کم حرف بزنم. پس خداحافظ تا فردا.. Blush.gif

ما از اول م شیر بودیم Biggrin.gif

ولی فک کنم تایگر بشه ببر

Undecided.gif من مدیرم میگم تایگره شیره Undecided.gif هان هان Biggrin.gif Tongue.gif
سلام بچه ها چی شده چرا تاپیک محمد پاک شده؟
رضا تو مطمئنی میتونی اشتباه هم کنی من که همیشه خوبیتو دیدم.
محمد بی غم کجاست؟
یکی توضیح بده Undecided.gif
آقا والله همین الان یه شارژ گرفتم
ارسال 1 به 737911 بعد یه سوال میکنه من گزینه سه رو انتخاب کردم بعد میگه گلمه جایزه را به شماره 73711146 پیام کن بعد گفت شما در 5000 هزار نفر اولی بودین که وارد بازی قهرمانان شدین و برنده کارت شارژ شدین شارژ رو هم داد Heart.gif
(03-01-2015، 10:54 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 737911 بعد یه سوال میکنه من گزینه سه رو انتخاب کردم بعد میگه گلمه جایزه را به شماره 73711146 پیام کن بعد گفت شما در 5000 هزار نفر اولی بودین که وارد بازی قهرمانان شدین و برنده کارت شارژ شدین شارژ رو هم داد Heart.gif

همراه اول یا ایرانسل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایرانسل
با اون یکی ختم زدم دیگه حرفی از شارژ نزد Undecided.gif فکر کنم تموم شد
به من که شارژ نداد لغوش چه جوریه حالا؟
(03-01-2015، 10:54 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتیاز داد
(03-01-2015، 11:06 AM)kakaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من که شارژ نداد لغوش چه جوریه حالا؟

laghv بفرست به همون شماره
حرف از شارژ نزد