موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 07:25 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونممممم... به كي بايد اعتبار بدم؟؟؟ :))))

عزیز کدها رو من گذاشتم دوست داشتی 5 تا اعتبار بده Biggrin.gif
چی میگی . عاقا علی صادقی قشنگ توضیح بده چیکار کنیم واسه همراه اول . 
(06-01-2015، 07:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:25 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای شاا... اخرای شب . فعال شد بهت اعتبار میدم . 
(06-01-2015، 07:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دسته شما مرسيييييي :))))) با پي سي ميام اعتبار ها رو تقديمت ميكنم :))))
امیر رجائی دفعه قبل خودمون زود لغو کردیم واسه مامانم یادم رفت لغو کنم بعد 3روز که تعطیلات تموم شد شارژ اومد
من 10 رو به 203060 فرستادم برای همراه اول فکر کنم دیگه شارژ نمیده چون اسمی از شارژ نبود
برای من خداروشکر همراه اول بلوکم کرده خیالم راحته نمیخواد شارژ ازش بگیرم خخخخخخ Biggrin.gif
بچه ها یکی از کد شارژا رو اشتباهی پاک کردم آیا راهی هست بفهمم کدش چی بوده؟ Undecided.gif
بچه ها این 2تا مسابقه تا کی شارژ میده؟؟اخه من انتن سیم کارتام پریده هرکارم میکنم اصن نمیاد
چرا ساکتین چیزی نمیگین
اینجا که نمیشه حرف بزنی پاشین بیاین خونه بغلی Biggrin.gif