موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-01-2015، 07:09 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ میده ولی وارد نمیشه خطا میده 

کدش رو نگه دار فردا بزن
قبلی هم همینجوری بود
(04-01-2015، 07:11 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد داده به من ولی وارد نمیکنه میزنه external application down

برای منم دیشب اینطوری بود آخر شب وارد کردم شارژ داد ، الان کدوم کد رو زدی این شارژ رو داد ؟
4 تا گرفتممممممممممممممممممممممممم Shy.gif Shy.gif
(04-01-2015، 07:14 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:11 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد داده به من ولی وارد نمیکنه میزنه external application down

برای منم دیشب اینطوری بود آخر شب وارد کردم شارژ داد ، الان کدوم کد رو زدی این شارژ رو داد ؟

ozv vtn
ozv maze
اینارو زدم الان همه کداشم داده ولی خطا میده
کداشو گذاشتن فیس‌بوک همین که ۸۲۸۲ هنوز سالمه جای شکرش باقی‌ست Undecided.gif
(04-01-2015، 07:17 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کداشو گذاشتن فیس‌بوک همین که ۸۲۸۲ هنوز سالمه جای شکرش باقی‌ست  Undecided.gif

یا پیغمبر
میگه شما قبلا عضو بوده اید Sad.gif
[quote='MOJTABA6' pid='30397' dateline='1420382506']
من که 10 تا گرفتم به راحتی هم شارژ کرد دیگه نمیدوم بچه ها چرا نمیتونن بگیرن Wink.gif اگرم شارژ نکرد نگه دارید برا فردا  Dodgy.gif کسی هم مجبور نیس شارژ بگیره هر دوس داره بگیره Shy.gif
[/quote

سلام فردا ساعت چند؟ من کدای دیشبمم نتونستم وارد کنم هنوز... تا دیشب ارور میداد، از ۱۲ شب به بعدم میگفت وقتش گذشته...
(04-01-2015، 07:20 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگه شما قبلا عضو بوده اید Sad.gif

لغو کنین دوباره بزنین Shy.gif
[عکس: 04_151.png][عکس: 04_152.png][عکس: 04_153.png]
این 3 تا از نمونه هایی که من گرفتم 
گفتم که زودتر بزنید 500 تومنی سریع شارژش تموم میشه چون از طرف بانک پاسارگاد
نگه دارید فردا شاید شارژ بده بهتون Tongue.gif