موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 07:50 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جان پول برا ویزه شدن ریختم به حساب
منو ویزه میکنی؟
وقتی شارز بیاد نمیفهمم Sad.gif

بله شدی
(05-01-2015، 11:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز بین پیاما دیدم بعضیا گفتن کد رو دیر گذاشتین والا فکر کنم 5 دقیقه بعد از پخش شدن گذاشتم صفحه اصلیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این صفحه رو تو مرورگرتون ذخیره کنید 50 کیلو کم کردم از دستتون Tongue

خدا صبرت بده teeth
(05-01-2015، 06:57 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 06:54 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 06:47 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امشب شارژ نیست برین درستون رو بخونینBiggrin.gif

Undecided.gif اخه تو چیکارشون داری ؟ منم نمیدونم شارژ هست یا نه ولی اگه بیاد یه 5 تا اعتبار منفی بهت بدم قلبت برای 59 دقیقه بیسته Tongue.gif

آخه دلی جون من میدونم تست کردم که میگم بذار برن درس بخونن فردا امتحانشونو خراب نکنن فحشش گیر ما بیاد  Biggrin.gif

Biggrin.gif 5 تا اعتبار منفی پیش من داری بذار ببینم کی خوشحالی همون موقع یهو 5 تا منفی بهت خواهم داد تا قلبت Tongue.gif و ایستد Biggrin.gif
عاقا کسی نبود اعتبار بده اعتبار بگیره جایزه ش . 
درود
فکر کنم شارژش تموم شد
نوشته از ساعت 18 الی 24 15 دی ماه میتوانید شارژ خود را دریافت کنید!
120 هم کم کرد لعنتی teeth
(06-01-2015، 12:08 AM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار بدم
(06-01-2015، 12:08 AM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام Biggrin.gif
ادمین کارت درسته دمت گرم همچنین از دوستانی ک کد رو گذاشتن Heart.gif
درود بر همگی . شبتون خوش . اعتبارا رو همشونو هدیه دادم به دوستان . 
دوستان برای 3تا از سیمکارتام با ی دونه از کد ها شارژ داد با یکی دیگش زد مهلت تموم شده
اگه لغو کنم دوباره بفرستم میده ایا؟؟؟؟؟؟؟؟/