موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Undecided.gif دیشب پیش‌بینی شرکت کردم مساوی شدن  Sad.gif باختم- همراه‌اول کصافط  Angry.gif
دوستان کسی کدشانس داره خصوصی کنه برام؟
(07-01-2015، 02:40 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کدشانس داره خصوصی کنه برام؟

سیستم غیر فعاله Biggrin.gif
یه سوال..این کد ها رو چی کسانی و از کجا میارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif
(07-01-2015، 02:49 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال..این کد ها رو چی کسانی و از کجا میارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad.gif

فرشتگان الهی
از آسمون
(07-01-2015، 03:14 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:04 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی اعتبار منفی فاطمه_اس رو پاک کنه کلامون میره توهم  Wink.gif

واسه چی اعتبار منفی میدی خبببببببببببببببببب Undecided.gif Undecided.gif

Biggrin.gif سلام فکر کنم فاطمه شوخی کرده بود ولی خب شایعه شایعه ست نباید اینکارو می کرد فکر اقا امیر میتونه پاک کنه
(07-01-2015، 03:23 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fatemeh_s
اگه یبار به یکی مث شما اعتبار منفی بدم دیگه عبرت میشه واسه بقیه که بدون اطلاع درمورد شارژ حرف نزنن
Tongue.gif

مظلوم گیر آوردی دیگه باشه اشکال نداره این اعتبارا به کسی وفا نکرده که به من کنه  Dodgy.gif   Undecided.gif
امیر چرا به فاطمه اعتبار منفی دادی؟؟
میزنمتا!!
مسابقه توپ و تور
برد اتلتیکومادرید
برد رئال مادرید

79 درصد گفتن رئال مادرید می بره برای ارسال برد رئال مادرید 3 رو به 203060 بفرستید با تشکر از محسن عزیز
(07-01-2015، 03:24 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:14 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:04 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکی اعتبار منفی فاطمه_اس رو پاک کنه کلامون میره توهم  Wink.gif

واسه چی اعتبار منفی میدی خبببببببببببببببببب Undecided.gif Undecided.gif

Biggrin.gif سلام فکر کنم فاطمه شوخی کرده بود ولی خب شایعه شایعه ست نباید اینکارو می کرد فکر اقا امیر میتونه پاک کنه

ادمین کلامتو باید با طلا نوشت  Biggrin.gif