موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 11:34 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین دوتاست آره
737601
737602

اره همین دوتاست
فاطمه_اس ببینمت 2تا اعتبار منفی موجه تقدیمت میکنم
Undecided.gif Biggrin.gif
چرا هیچکی جواب منو نمیده Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
قربونت.من اشتباهی به یکی از کدا دو دفعه777فرستادم.جواب داد.کاربر گرامی. شما کارت شارژ خود را دریافت کرده اید؟باید لغو کنم دباره بفرستم؟
(05-01-2015، 11:41 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربونت.من اشتباهی به یکی از کدا دو دفعه777فرستادم.جواب داد.کاربر گرامی. شما کارت شارژ خود را دریافت کرده اید؟باید لغو کنم دباره بفرستم؟

ببخشید اگه یکم دیر جواب میدم اخه سرم شلوغه...لغو کن دوباره بفرست یه کدی بهت میده
(05-01-2015، 11:39 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه_اس ببینمت 2تا اعتبار منفی موجه تقدیمت میکنم
Undecided.gif  Biggrin.gif

منم بهش میدم Biggrin.gif
باز بین پیاما دیدم بعضیا گفتن کد رو دیر گذاشتین والا فکر کنم 5 دقیقه بعد از پخش شدن گذاشتم صفحه اصلیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این صفحه رو تو مرورگرتون ذخیره کنید 50 کیلو کم کردم از دستتون Tongue
(05-01-2015، 10:18 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا تموم شده یا خطها شلوغه 
عضو ویژه سایت بشید که تا کد میاد سریع براتون اس ام اس بشه و با خبر بشید بگیرد دیگه الان نیاید که شارژ نمیده

Biggrin.gif عضو ویژه خیلی خوبه عضو بشید همون شب اول جبران پوب عضویت رو میگیرید با قیش میشه سود
Tongue.gif ولی امشب خیلی خوب بود 8 تا گرفتم  تا ساعت 9 هم شارژ می داد الان نمیدونم
(05-01-2015، 11:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 10:18 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا تموم شده یا خطها شلوغه 
عضو ویژه سایت بشید که تا کد میاد سریع براتون اس ام اس بشه و با خبر بشید بگیرد دیگه الان نیاید که شارژ نمیده

Biggrin.gif عضو ویژه خیلی خوبه عضو بشید همون شب اول جبران پوب عضویت رو میگیرید با قیش میشه سود
Tongue.gif ولی امشب خیلی خوب بود 8 تا گرفتم  تا ساعت 9 هم شارژ می داد الان نمیدونم

الان هم میده ولی خیلی طول میکشه تا شارژ بده
خب دوستان 6 تا اعتبار دارم . یکیش تقدیم میثم ایرانی میشه بابت اطلاع دادن کد شارژ تو انجمن . بقیه شم هر کی اعتبار بده جبران میشه .