موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
امضای صاحب چک رو از کجا بفهمم اصله؟
Undecided.gif
من دوتاشو تست کردم گفت پاسخی از سامانه دریافت نشد انگار نمیده فعلا یک به بد امتحان کنم
دوستان الان اصلا نزنید
من همیشه ساعتا 1:15-1:30 میزدم بدون هیچ اروری شارژ میشد Biggrin.gif Biggrin.gif
آقا رضا و دوستان هر موقع تست کردین و همه کدهاتون قشنگ شارژ شدن حتما توی تاپیک بگین که منم بزنم 20 تا گرفتم ایندفعه هیچکدومش نسوزه حیفه... Biggrin.gif  Biggrin.gif
(07-01-2015، 04:43 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:25 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:23 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fatemeh_s
اگه یبار به یکی مث شما اعتبار منفی بدم دیگه عبرت میشه واسه بقیه که بدون اطلاع درمورد شارژ حرف نزنن
Tongue.gif

مظلوم گیر آوردی دیگه باشه اشکال نداره این اعتبارا به کسی وفا نکرده که به من کنه  Dodgy.gif   Undecided.gif

منم میخواستم بهت منفی بدم خوب شد نبودی وگرنه نمیذاشتم کسی پاکشون کنه  Biggrin.gif  حالا دیگه تنور خشمم خاموش شده اعتبار منفی بهش نمیچسبه Biggrin.gif مث اینکه امیرم اعتبار منفیشو پاک کرده Confused  هنوز یه دشمن دیگه داری مسعود ده نمکی ببینتت حتما منفی میده Tongue.gif

امیر که پاک نکرده  Biggrin.gif
فاطمه بیا اینجا حرف بزن چون اینجا اسبم میشه Wink.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از فاصله دوازده تا الان دوتا زدم اررور داد، نزنید هنوز زوده.
(08-01-2015، 01:13 AM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از فاصله دوازده تا الان دوتا زدم اررور داد، نزنید هنوز زوده.

دوست عزیز خیلی امتحانشون نکن چون ممکنه شارژات بلوک بشن
نیمه اول مساوی تموم شد.. دعا کنید رئال گل بزنه !!
برای تست کردن لازم نیست حتما کد رو هم وارد کنید.
میتونید فقط :
*720*500#
رو بگیرید و اگه سامانه سالم بود. شارژ رو وارد کنید.
کی کد همراه اول گذاشت
باید یک اعتبار داغ بهش بدم حال کنه
پیشبینی من درست از آب در اومد