موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من با مجی قهرم.. الآن میاد میگه من 12 تا زدم و شارژ شد. Undecided.gif
(07-01-2015، 07:18 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با مجی قهرم.. الآن میاد میگه من 12 تا زدم و شارژ شد. Undecided.gif
برا چی قهری؟؟ اره من گرفتم مثل اون دفعه سرعت عملت باید بالا باشه
\سلام خوبید Cool.gif 
من دوتاش شارج شد بقیه گیر کرد Confused
دوستان فقط همین دوتا کد بوده؟؟؟؟
شارژ همراه اول هم هست؟؟آیا؟؟؟ Undecided.gif Undecided.gif
آقا من از دفعه قبل دوتا شارژم سوخته این دفعه دیگه نگه میدارمشون فردا میزنم کورخوندی پاسارگاااااااااااااااااااادDodgy.gifBiggrin.gif
(07-01-2015، 07:12 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 07:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و باز هم شارژ های پانصدی شارژ نمیشه...
فقط صدبار نزنین که کدها بلاک بشه بزارین ساعت 12 بزنین... Biggrin.gif

اگه تو ..... نبود شارژ میشد دفعه دیگه کد بود 5 دقیقه قبل از 6 میزارم البته اگه دوستان نزارن Biggrin.gif

سلام

ممنون جناب سعید عزیز بابت قرار دادن کدهای شارژ رایگان ایرانسل.
دوستان عزیز شما هم رمزهای شارژ رو نگه دارید ساعت 2 نیمه شب به بعد یا فردا بزنید که خلوت باشه و راحت شارژ بشه سیمکارتتون.
فقط همین دوتا کد ایرانسل بود؟؟

آیا شارژ همراه اول هم هست؟؟
مرسی از کسی که کد شارژو گذاشت
(07-01-2015، 07:28 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 07:12 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 07:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و باز هم شارژ های پانصدی شارژ نمیشه...
فقط صدبار نزنین که کدها بلاک بشه بزارین ساعت 12 بزنین... Biggrin.gif

اگه تو ..... نبود شارژ میشد دفعه دیگه کد بود 5 دقیقه قبل از 6 میزارم البته اگه دوستان نزارن Biggrin.gif

سلام

ممنون جناب سعید عزیز بابت قرار دادن کدهای شارژ رایگان ایرانسل.
دوستان عزیز شما هم رمزهای شارژ رو نگه دارید ساعت 2 نیمه شب به بعد یا فردا بزنید که خلوت باشه و راحت شارژ بشه سیمکارتتون.

خواهش میکنم آقا رضای گل Heart.gif Biggrin.gif