موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-01-2015، 12:05 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی خیلی قیافت با این ببره ابهت داره اصلا لرزه به تن آدم میندازه دیگه جرات نمیکنم باهات حرف بزنم Tongue.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif به زودی عوضش میکنم
خب آدمین جان شما میگی به پست مفید اعتبار بدیم مگه نه؟؟
والا من تا حالا پست مفیدی به جز این شارژ ها ندیدم  Biggrin.gif البته اشتباه متوجه نشید ها منظورم این نیست که پست مفیدی نباشه، منظورم اینه که من ازشون استفاده نکردم،
خب منم اعتبار رو میدم به مجتبی و محمد و اون یکی محمد و کسایی که زحمت میکشن  Heart.gif
اینا پستای مفید میزارن و چه فرقی داره 1 اعتبار یا 5 اعتبار بدم؟
والا اگه دختر بودیم بیشتر بهمون توجه میشد!!!!
حالا درکل گفتم
قصد لج کردن و این حرفها هم نیست خداوکیلی
فقط عدالت رعایت بشه
این خواسته زیادی نیست
ممنون  Heart.gif
حالا نزنی محروم کنی Biggrin.gif
دیگه حرف نمیزنم فقط واسه نگاه کردن میام
فداتون
بدرود Heart.gif Blush.gif
Heart.gif سلام ادمین..خوبی ؟؟دیروز کی کد شارژ گذاشت اعتباربدم بهش Tongue.gif
(07-01-2015، 12:19 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست عزیز کدهای دیشبو جناب سعید عزیز تو سایت گذاشتن.
سلام به همگی
چه کد هایی واسه همراه اول هنوز فعاله؟
(07-01-2015، 12:41 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 12:19 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست عزیز کدهای دیشبو جناب سعید عزیز تو سایت گذاشتن.

سلام..مرسی از جوابتون
ادمین که جواب نمیده باید سایتش هک کنم تابفهمه والا Biggrin.gif Tongue.gif
بچه ها ی کد شانس میدید بهههههههههههم
(07-01-2015، 01:09 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیستمش فعلا غیرفعال شده نمیشه گرفت ازش
(07-01-2015، 01:09 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوست عزیز متأسفانه سیستم غیر فعال شده است.

947889168232