موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من با یکی از سبمکارتم هنوز کد شارژو نفرستادم؛ مهلتش تموم شده یا میتونم بفرستم
دوستان لطفا حرف اعتبار نزنین این صد بار و هزاربار اگه میخواین غیر از شارژ حرف بزنین به تاپیک بحث عمومی برین... Lightbulb.gif
من الان یکی از کد شارژ هامو زد شارژ شد ولی بقیه اش نشده آخر شب بزنید میشه Wink.gif
مال منم یکیش شد از پنچ تا صلوات
هنوز داره شارژ میده.
(05-01-2015، 12:01 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان یکی از کد شارژ هامو زد شارژ شد ولی بقیه اش نشده آخر شب بزنید میشه Wink.gif

سلام خوبی؟ امشب چه خبره؟
(05-01-2015، 12:15 AM)mohsenvc7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز داره شارژ میده.

شارژ دادنو نمیدونم من کد شارژ رو گرفته بودم الان یکیش شارژ شد Rolleyes.gif
درود
آره هنوز شارژ میدن
(05-01-2015، 12:18 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:01 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبی؟ امشب چه خبره؟

سلام فدات شم شارژ بود دیگه  Wink.gif
(05-01-2015، 12:25 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:18 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبی؟ امشب چه خبره؟

سلام فدات شم شارژ بود دیگه  Wink.gif

ایرانسل یا همراه اول؟؟