موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 01:35 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
39تاپست گذاشتی 22اعتبار گرفتی.بسه خداییش.چرا فقط اعتبار اعتبار میکنید

باشه دیگه نمیگم
راستی خبری از مسابقه جدید نیست واسه شارژ
فعلا که چشم به راهیم.اساتید هم نمیان بگن چیکار کنیم.بریم یا بمونیم
سلاااااام من برگشتم
درود
لطفا برای بحث های دیگه و اعتبار و این جور چیزها به تاپیک بحث عمومی برید که اینجا شلوغ نشه دوستان Heart.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 02:31 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
لطفا برای بحث های دیگه و اعتبار و این جور چیزها به تاپیک بحث عمومی برید که اینجا شلوغ نشه دوستان Heart.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لدفن برای سلام کردن و حال و احوال پرسی هم پست نذارید مث ایشون  Biggrin.gif
(06-01-2015، 01:58 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااام من برگشتم
سلام مجی....من شارژنت ندارم نتونم بیام...پولم ندارم ویژه بشم ای خدا Cool.gif
(06-01-2015، 03:10 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجی....من شارژنت ندارم نتونم بیام...پولم ندارم ویژه بشم ای خدا Cool.gif

سلام دیروز برا چی شارژ نگرفتی خوب بود که اولاش سریع شارژو میداد Shy.gif
مجی شارژپونصدی میداد یادته؟؟؟؟اونو کدشو دوباره بزن بازم شارژمیده من الان پونصدگرفتم Biggrin.gif
کد شارژپونصدی دوباره بزنید شارژمیشه؟؟؟....دیشبم زدم شارژشد هرروز ی بارمیش زد