موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سوادر ایرانسل تو حلقم کد شارژ رو زدم 500 تومنی جواب میگه
پاسخی از طرف کمپین کازت شارژ دریافت نشد کازت شارژ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ Biggrin.gif Biggrin.gif
سپااااااااس
(03-01-2015، 10:00 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یچه ها.ایرانسل هنوز شارژ میده؟

تا 5 دقه پیش شارژ میداد
1000تومن شارژایرانسل!
امروزبه یک سوال پاسخ درست بده
1روبه84888بفرست
این پیامه برام اومده ولی من ک میفرسم اصا پیام بش تحویل نمیشه
mhvarzanehدادا خوبی
تا دیروز شارژ میداد حتما یا مهلتش تموم شده یا شارژش
این پیامکشم حتما سرکاریه
(03-01-2015، 10:24 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1000تومن شارژایرانسل!
امروزبه یک سوال پاسخ درست بده
1روبه84888بفرست
این پیامه برام اومده ولی من ک میفرسم اصا پیام بش تحویل نمیشه

این مسابقه اگه شارژ هم بده فقط به اونایی میده که هیچ وفت ازش شارژ نگرفته باشند
(03-01-2015، 10:02 PM)iman68 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوادر ایرانسل تو حلقم کد شارژ رو زدم 500 تومنی جواب میگه
پاسخی از طرف کمپین کازت شارژ دریافت نشد کازت شارژ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ Biggrin.gif  Biggrin.gif

کارت شارژ رو نگه دار فردا وارد کن
(03-01-2015، 08:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستتون درد نکنه.. راستی ادمین من میتونم +2 تا امتیاز بدم.. چه جالبه ها!! 
وای بچه ها با یکی از سیمکارتام 1500 تومن شارژ داشتم هر کاری کردم نشد که شارژ بگیرم الآن شارژم شده 700..  Biggrin.gif

بله امروز این امکان رو برای اعضای ویزه فعال کردم - چرا نگرفتی ؟
(03-01-2015، 08:22 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد 500 رو میزنم میگه External application down چرا؟

کد رو نگه دار فردا وارد کن
(03-01-2015، 08:02 PM)sahar0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من عدد 1 رو 737911 فرستادم و گفت تو مسابقه مرموز عضو شدین
کلمه off و مرموز خاموش و هرچی فرستادم نتونستم لغوش کنم
کمکم کنین هر چی شارژ گرفتم خورد که

لغو با ارسال Laghv به 737911