موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.من از دیشب نبودم.تاپیک قبلی چی شد؟؟
این جدیده Rolleyes.gif
درود

امیدوارم امروز ک تعطیل نیست شارژ باشه  Undecided.gif
سلام بچه ها Heart.gif منم زدم حرفی از شارژ نزد  Wink.gif پیامک انبوه ایرانسل بوده که همون اول صبح پخش کرده و شارژ هم داده تموم شده  Shy.gif
(03-01-2015، 11:29 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها Heart.gif منم زدم حرفی از شارژ نزد  Wink.gif پیامک انبوه ایرانسل بوده که همون اول صبح پخش کرده و شارژ هم داده تموم شده  Shy.gif

ای بابا Sleepy.gif
(03-01-2015، 11:29 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif والا من خودش پیامک داد بعد یادم رفت باز کنم بعد 5 دقیقه بازش کردم شانسی فرستادم شارزو داد بعد هم از خوشحالی رفتم یه جا Biggrin.gif Biggrin.gif
(03-01-2015، 11:51 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif والا من خودش پیامک داد بعد یادم رفت باز کنم بعد 5 دقیقه بازش کردم شانسی فرستادم شارزو داد بعد هم از خوشحالی رفتم یه جا Biggrin.gif Biggrin.gif
دلی باز رفتی فضا  Biggrin.gif
(03-01-2015، 11:51 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه  شانست خوب بود همون صبح بهت پیامک زده فقط همون موقع هم شارژ داده و تموم شده  Tongue.gif میدونم کجا رفتی Biggrin.gif
طرح زمستونه همراه اول هزار تومن میدی 60 دقیقه مکالمه رایگان ارسال 1به 8064 Undecided.gif
من دانشگاه بودم. گوشیمو نبرده بودم  Biggrin.gif
بی بی دیروز اینجا زلزله اومده تاپیک محمد بی غم رفته زیر اوار یعنی چی شده دارم میمیرم از فضولیگریهگریهگریهگریه