موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 10:31 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز شارژ میده ؟
یکی کد یا دوتا کد ؟

2تا کد...فعلا دارم تست میکنم ببینم میدن یا نه
دوستان 1رو به84888فرستادم
سوالش اومد اونو جواب دادم این پیام اومد
آفرین به تو، درست جواب دادی
ولی شما عضو سرویس جام شهروندی نشدید.
برای عضویت یک پیامک خالی به 84888 بفرستید
(05-01-2015، 10:31 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز شارژ میده ؟
یکی کد یا دوتا کد ؟

میده اما طول میکشه
خطا شلوغه
ارسال ۱ به ۷۳۷۶۰۱
ارسال ۱ به ۷۳۷۶۰۲
(05-01-2015، 10:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز شارژ میده ؟
یکی کد یا دوتا کد ؟

2تا کد...فعلا دارم تست میکنم ببینم میدن یا نه

مرسی
مجتبی و میثم ممنون Heart.gif
سلام دوستان
شارژ میده بزنیم؟؟؟
(05-01-2015، 10:30 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif مرسی ازمجتبی و میثم واسه کدشارژ
Heart.gif اعتبارتقدیم شد

خواهش داش
(05-01-2015، 10:34 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی و میثم ممنون Heart.gif

خواهش ابجی
به به 0212 کم حرف ... چطوری؟؟؟
ادمین 5تا اعتبار منفی به فاطمه یادت نره Biggrin.gif
(گفته بود امشب کد شارژ نیست)
(05-01-2015، 10:39 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 10:30 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif مرسی ازمجتبی و میثم واسه کدشارژ
Heart.gif اعتبارتقدیم شد

خواهش داش

خدا قبول کنه اسمم دنیاست..میشم آبجی نه داااااااااااااااااااااش Biggrin.gif